Pejsek Kody

14.03.2019 22:00 |  Dospělí (3-7 let) |  14.03.2019 |  44x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

3

Plemeno

bígl

Město, ve kterém se zvíře nachází

Mokré Lazce
Kody je tříletý krásný bígl. Je to "pán pes". Velmi sportovní s velkou výdrží a energií. S nádhernou elegancí při pohybu. Kody se snese s fenkami, pejsky většinou taky lehce přijme jako kámoše, pokud nejsou moc dominantní a nechtějí si něco dokazovat. Vše si ale nenechá líbit. Stejně tak si hlídá jídlo. K lidem je přátelský, někdy až moc :-) Umí trošku poslouchat, dostal lehce základní výcvik. Ale přesto je to živel. Hodil by se k mladým lidem, kteří také žijí aktivní život, nejlépe v přírodě. Kody žil venku v kotci, ale určitě to není pes čistě na venek a do kotce. Čistotnost zvládl lehce. Pobyt venku přes den by mu nevadil, ale večer by chtěl být doma se svou rodinou. Samota pro bígla není - je to smečkové společenské zvíře. Když ví, že je rodina doma, bude sám venku plakat. Ale když doma nejste, klidně si tam bude čmuchat a běhat a hlídat.
Kody je očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Má tři roky. Na svůj domov čeká v Mokrých Lazcích (mezi Opavou a Ostravou). 
Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz.Adopční poplatek 1, 000 Kč.

Kontakt

608870080
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací