Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

PAPAYA

6.12.2022 23:10 |  SMAZAT |  31.08.2022 |  151x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

šteniatko

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Švábovce
PAPAYA,fenka, nar. cca júl 2022,dátum prijatia: júl 2022,čistokrvná podtatranská zmeska,v dospelosti predpoklad: stredný vzrast (+/- 15kg),Päť krásnych súrodencov Papaya, Pomelo, Mango, Kiwi a Liči mali ťažký štart do života. Ich nezodpovedný majiteľ ich vyhodil na lúke pod holým nebom. Samučké 3,5 týždňové šteniatka bez maminky. Hľadali ju celý deň, kým tam boli. Hľadali ju aj v útulku, no museli bojovať bez nej. Zvládli to a teraz potrebujú skutočný, milujúci domov.
PAPAYA je krásny, roztomilý chlpáčik, ktorý začína poriadne spoznávať svet. Celý deň sa len blázni a naháňa so svojimi súrodencami a kamarátmi. Je to šikovné zlatíčko, ktoré vám vyčarí úsmev na tvári.Je to ešte len malé šteniatko, ktoré potrebuje veľa trpezlivosti, správne vedenie a hromadu lásky. Bude taká, akú si ju vychováte.Šteniatko nie je hračka pre deti. Ak chcete psíka, všetka zodpovednosť je na vás. Bude tu s vami ďalších 15 rokov v dobrom aj v zlom. Je súčasťou rodiny a toto rozhodnutie si musíte poriadne zvážiť.Ak ste pripravený dať Papaye všetko čo potrebuje, čaká na vás v útulku.
Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná aj čipovaná.Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie predadopčnej zmluvy, kastrácia zvieratka do pol roka od adopcie a uhradenie rezervačného poplatku.V prípade ak vás PAPAYA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk

Kontakt

+421900 000 000
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • BADDY

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 rok

    " Jmenuji se Baddy a rád bych se vám představil. Narodil jsem se, jak už to tak bývá, nezodpovědné majitelce mojí psí mámy, která na ní množila a prodávala nás, její děti. Bylo nás hodně a jak skončili sourozenci, nevím, já jsem měl tu kliku, že mě páníčci předali do Dočasek, abych mě, co největší šanci, najít skvělý, milující a zodpovědný domov. Jsem větší, 1,5 roku starý kluk, sněhobílé barvy, mí předkové byli Argentinci a také Bull hafani. Mám úžasnou, přátelskou povahu, opravdu velmi miluju lidi a ač jsem velké a nohaté telátko, jsem neskutečný mazel, rád se tulím, válím a "chovám", jako každé správné a důvěřivé mládě. Nejraději bych si sále hrál a dováděl, mám rád ostatní pejsky a určitě bych doma uvítal psího kámoše, nebo lépe kámošku, ideálně větší holku, na nikdy nekončící hrátky, které zbožňuju. Jsem šikovný, čistotný, učenlivý a velmi hodný, užívám si lítání venku po zahradě, nebo na hřišti, doma jsem ale peřinový král a věřte, že se s váma do postele vejdu určitě. Jsem poslušný, socializovaný, zvyklý chodit na vodítku, ovládám základní povely a zvládám cestování v autě i MHD. Pochopitelně jsem aktivní a veselý kluk, takže potřebuju spoustu vyžití a ideálně bych potřeboval najít domov v domě se zahradou, kde si užiju dostatek pohybu. Jsem naštěstí nezkažená psí duše a tak bych rád našel majitele, kteří se mnou budou pokračovat ve výcviku, správném vedení a výchově, abych i nadále zůstal pohodovým, psím kámošem. Váš Baddy."
 • JAZZ - Úžasně vymazlené a chytré štěně ❤

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 6 měsíců

  Malý rozkošňák, mazlivý a miloučký klučík, akční prdelinka milující nade vše společnost lidí ❤

  Jazz je bystrý a učenlivý, bude z něj naprosto senzační rodinný parťák jak k dětem, tak hodnému psímu kamarádu.

 • aňa

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, cca 10 mesiacov

  malinká aktívna slečna veľmi milá sociálna ku psíkom miluje deti
 • OSKÁREK - Velký dobrák a mazel ❤

  Senioři (od 7 let), Pes, 10 let

  Moje minulost je opuštěná zahrada, hlad, zima, nekončící samota a nejistá budoucnost. Občas přišel nějaký soused, aby mě nakrmil, pohladil. Ale pak zase odešel a já zůstal sám. Jednoho dne jsem ale nastoupil do auta, které jsem nikdy předtím neviděl, a vystoupil jsem v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi, kde mi slíbili, že mi najdou krásný domov, kde zapomenu na vše špatné. Prosím, adoptujte mě.

 • MILOUŠEK

  Senioři (od 7 let), Pes, 10 let

  ,,Jmenuji se Miloušek a poslední dva roky jsem strávil v záchytném kotci, kde mě nikdo nehledal, celé roky jsem čekal a doufal, že mě v životě čeká ještě něco lepšího, a nakonec se mi můj veliký sen splnil a putoval jsem do dočasné péče k tetě. Je mi něco okolo 10 let a tady u tety se ze mě stal opravdu ten nejšťastnější a nejvděčnější pejsek pod sluncem, užívám si váleníčka v posteli, teploučka a přítomnosti milujících lidí, víc ke štěstí opravdu nepotřebuju. Jsem obrovský mazel, budu se s vámi mazlit tak dlouho, jak jen budete chtít. Doma většinu dne prospinkám, takže bych se hodil buď ke starším páníčkům, nebo i k mladším lidem, kteří by se přizpůsobili mému pomalejšímu životnímu stylu. Ale nenechte se zas zmást, venku ožiju a zapomenu na to, kolik mi je let, procházky zvládám bez problému, vše mě zajímá, vše náležitě očuchám a když se vrátíme domů, tak jdu zas spokojeně odpočívat. Jsem zcela bezproblémový kluk, který by si moc přál dožít svůj život po boku milujících lidí, kterým každý den budu dávat najevo svou vděčnost a oddanost. Váš Milda.“

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací