Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

STRACCIATELLA

23.08.2022 09:05 |  SMAZAT |  25.07.2022 |  165x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

do 1 roka

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Švábovce
STRACCIATELLA,fenka, nar. cca apríl 2022,dátum prijatia: jún 2022,čistokrvná podtatranská zmeska,v dospelosti predpoklad: malý vzrast (+/-7kg),
Rozkošná Stracciatella je jedna z deviatich psíkov, ktoré sme zachránili z domu alkoholikov. Žili naozaj na hroznom mieste. Všade okolo hromada bordelu, špiny, výkalov. V ich očiach veľký strach a bolesť. Stracciatellu sme zachránili aj s jej maminou Iris a súrodencami (Caramello, Crema, Cacao a Vanilla).Dostala novú šancu na život. Nájde aj milujúci domov?Stracciatella si svoj život vybojovala. Všetci súrodenci boli tak silno začervení, že niekoľkokrát skončili na infúziach. Bohužiaľ jedna sestrička tento boj s parazitmi nezvládla.No teraz sú už z najhoršieho vonku a čakajú na tú najlepšiu rodinku na svete.Stracciatella je nežná princezná. Je to najväčší bojkáčik, ktorý by chcel len túlenie a schovávanie sa v náruči. S inými psíkmi sa rada poriadne vyblázni a ponaháňa. Je veľmi šikovná, určite sa bude rýchlo učiť novým veciam. Pri správnej výchove, učení, dostatku pohybu, bude z nej ten najlepší člen rodiny. Všetko záleží od nového majiteľa.Stracciatella vás určite ihneď očarí. Je to dokonalá fenočka a čaká možno práve na Vás.Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná aj čipovaná.Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie predadopčnej zmluvy, kastrácia zvieratka do pol roka od adopcie a uhradenie rezervačného poplatku.V prípade ak vás STRACCIATELLA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk

Kontakt

+421900 000 000
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • ÁJA

  Seniorky (od 7 let), Fena, 12 let

  "Jmenuji se Ája a jsem starší holčička, která jen o vlásek unikla smrti. Na stará kolínka, s nemocí na krku, mě chtěli sprovodit ze světa, ale šťastná hvězda mi svítila nad hlavou a tak jsem našla útočiště u tety v Dočaskách. Jsem hodná, pohodová holka, bude mi kolem 12 to let a vážím 8 kilo. jsem kříženka teriera, kouzelná střapatá pricezna, vděčná za lásku, péči a pohlazení, hledám zázemí, laskavou náruč hodné paničky, vlídné zacházení a velké srdce lidského Anděla, který se o mě postará. Jsem klidná, většinu dne prospím, doma jsem vzorná a tichá a vydržím v klidu doma sama.. Miluju svojí paničku, na kterou si hezky zvyknu, s pejsky nemám problém a hodný menší kámoš doma, by mi určitě nevadil. Jsem vděčné stvoření, co dostalo šanci, díky hodným lidem a ještě bych velmi ráda našla trvalou rodinku, co mě měla ráda. Vaše Ája."
 • DORINKA

  Seniorky (od 7 let), Fena, přes 10 let

  "Už jsem myslela, že umřu, že mi nikdo nepomůže, že zůstanu opuštěná, bez zájmu, s prasklým nádorem na bříšku, v bolestech zcela sama zoufalá. Přijela ale hodná paní a odvezla mě na kliniku, kde si mě vzala domů hodná teta, mám za sebou operaci a rozhlížím se po nějaké domově, kde by si hodní lidé, rádi zamilovali jednu maličkou psí babičku. Jmenuji se Dorinka a bude mi jistě přes 10 let. Jsem maličká jorkšírka, vážím 2,5 kila a přijela jsem od lhostejných lidí s prasklým nádorem na mléčné liště. Byla jsem moc nešťastná a bolestivá, paní doktorka mě rychle operovala a i přesto, že tu asi nebudu další dlouhé roky, ráda bych našla laskavé a hodné lidi, kteří by mi poskytli trvalé a milující zázemí. Jsem moc hodná, babička, ráda se pomazlím a pochovám, snesu se s pejsky i s kočičkami a jakmile si zvyknu na nové prostředí, ani o mě nebudete vědět. Najdu tady nějakou lidskou Andělskou duši? Vaše Dorinka."
 • SÁRA

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 2 roky

  "Jmenuji se Sára a jsem větší kříženka jorka, možná s jezevčíkem, bude mi kolem 2 let a vážím 8 kilo. Dostala jsem se před časem do záchytných kotců a odtud přijela do dočasky k tetě, kde čekám na své nové majitele. Zpočátku jsem byla trochu nedůvěřivá a z lidí i pejsků jsem měla respekt. Hezky jsem si zvykla a teď už jsem tety ocásek a všude jí věrně následuju. Miluju především ženy, ale pánové si mě brzy nakloní, s tetou spinkám pod peřinou a jsem neskutečně vděčné a milující stvoření. Doma jsem vzorná a čistotná, nic neničím, jen si musíte dávat pozor, kde, co necháte položené k snědku, pravděpodobně mi to nikdy neunikne. S pejsky se seznamuji postupně, zpočátku se trochu bojím a umím cizím psím kamarádům ukázat i zoubky a zahrozit. Ale ve smečce u tety, už funguju naprosto v pohodě, a s některými kamarády si také i ráda hraju. Ráda bych našla zodpovědné, milující majitele, ideálně v domečku se zahrádkou, kde si budu moci vyběhnout, ale samozřejmě nepohrdnu ani procházkami a výlety. Jsem hodná holka, záískáte ve mě zcela oddanou psí duši, která vás bude bezmezně milovat., vaše Sára."
 • BORIS

  Senioři (od 7 let), Pes, 7 let

  "Jmenuji se Boris a jsem Psí Anděl, doslova a do písmene. Jsem 7 letý, středně velký kluk, s tou nejúžasnější povahou na světě a přesto pořád sám. Jako ročního kluka si mě majitelé adoptovali z útulku a po 6 ti letech, bez vysvětlení a důvodu, mě dovedli do záchytných kotců, kde jsem nejedl a truchlil. Čekal jsem, že se pro mě vrátí, ale místo toho, jsem odjel k tetě do Dočasek, kde pomalu zase začínám žít. Mám asi 20 kilo a mám naprosto skvělou povahu a není se mnou žádná potíž. Jsem úplně bezproblémový kluk, vždy jsem bydlel v bytě a jsem vzorný, hodný a zcela přizpůsobivý svým páníčkům. Rád chodím na procházky, na vodítku zvládám skvěle, nevadí mi vesnice ani město a nerozhodí mě vůbec nic. Doma jsem naprosto vzorný, čistotný a nenáročný pes. O samotě vydržím bez problémů, když jste v práci, nic neničím, ani neštěkám. Se psy vvycházím skvěle, nevadí mi psí kluci ani holky, a doma by mi hodný, přátelský parťák, nebo kamarádka, vůbec nevadili. Hodím se k mladším i starším lidem, kteří mě zahrnou láskou, mazlením, procházkami i aktivitou, ale i lenošením doma v teple obýváku. Váš Boris."
 • ROSA hledá domov ❤️

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, cca 6 mesiacov

  Rosa je ca 6 mesačné šteniatko, mladá fenka. Prišla zo zlých podmienok a tak je zo začiatku veľmi bojazlivá. Síce príde zvedavo k človeku, ale dotykov a manipulácie sa bojí. Bude potrebovať veľmi trpezlivý domov a citlivý prístup. V novom domove by určite mala mať psieho parťáka/parťáčku, psíkom verí viac ako ľudom. Má ca 8kg a už moc nebude rásť. Hyg. návyky pri častejšom venčení už má. Je očkovaná, čipovaná, podmienkou adopcie je i kastrácia v dospelosti. Nachádza sa pri Žiline Viac fotiek nájdete na našej FB stránke: https://www.facebook.com/tulkacik/ , kde má každý psík na adopciu svoj album. Ideálne, keď nás kontaktujte cez FB, kvôli pracovnej vyťaženosti a pre urýchlenie komunikácie 🙂

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací