Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

DARK - Energií nabitý pes hledá aktivní páníčky neznající slovo nuda ❤

21.12.2022 13:57 |  SMAZAT |  17.04.2022 |  392x

V péči Home4PetsV péči Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Plemeno

Německý ovčák x kříženec 35 kg

Město, ve kterém se zvíře nachází

Řehenice - Dařbož - Prahy Východ
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

Dark je kontaktní a přátelský pes, k lidem submisivní, poslouchá je a nemá problém zvládat základní povely ❤

 

 

Za vyrovnanou kamarádku podobné velikosti bude rád. Samce vesměs rád opravdu nemá, u původních majitelů evidentně neproběhla dobrá socializace se psy, nicméně trpělivý trénink mu jistě k jeho sebeovládání pomůže. 

Je tedy vhodný pouze ke zkušenému aktivnímu člověku, který bude s Darkem trávit hodně času, bude ho socializovat s košíkem s ostatními psy a jeho impulsivní povahu nasměruje do sportu či jiné aktivity, která ho fyzicky i psychicky unaví. Pro takového páníčka bude Dark naprosto oddaným a skvělým parťákem. Ideální domov je místo mimo město, v domě s bytelným plotem, který ani nepřeskočí, ani nepodleze. I na úplné samotě se s ním budete cítit bezpečně, neboť jeho impozantní postava bude u nezvaného hosta budit strach.

 

 

Kastrovaný, očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, adopční poplatek 4990 Kč.

Pokud psům rozumíte, chtěli byste Darkovi dát skvělý domov a sobě neméně skvělého čtyřnohého kamaráda, zavolejte a domluvte si návštěvu v našem azylu Best Friends v Řehenicích ( Praha - Východ ): 774 706 026

 

V azylu od 21.12. 2021 - Spišská Nová Ves.

Kontakt

+420 774 706 026
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Rexo

  Dospělí (3-7 let), Pes, 3 roky

  Rex je veselý, aktívny a hravý pes, zachránený zo zlých podmienok v osade. Skúša, aké sú hranice – čo si môže a čo si nemôže dovoliť, takže potrebuje skúsenejšieho a dôsledného majiteľa v aktívnom veku, ktorý by pokračoval v jeho výchove a výcviku. Je veľmi múdry, učenlivý a so správnym vedením bude skvelý parťák na prechádzky, turistiku či šport. Mohol by tiež bez problémov zložiť skúšky základnej poslušnosti. Vzhľadom na svoju energickosť ho ale neodporúčame pre starších ľudí (60+). Rovnako je vhodnejší do rodiny bez detí alebo do rodiny s už odrastenými deťmi, ktoré rešpektujú zvieratá a vedia ako sa k psom správať. Keďže má lovecké pudy, neodporúčame ho do rodiny s mačkami, hydinou, hlodavcami atď. S fenami svojej veľkosti by nemal mať problém. Čo sa týka iných psov, radi pomôžeme otestovať, či si sadnú. Momentálne sa nachádza v tréningovom centre, ktoré ale stojí veľa peňazí a nie je skutočným domovom. Preto veľmi prosíme za Rexíka, nechajte sa očariť týmto múdrym mladým psíkom, ktorý si tiež zaslúži šťastný život. 
 • SFINX z Jimlína

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 - 2

  Sfinx je pejsek, který teprve vše poznává. Byl přijat nedůvěřivý a zmatený, zřejmě ve svém životě ještě nic nepoznal a tak jsou pro něj běžné věci novinkou. Nalezený byl uvázaný u zábradlí. Zpočátku utíká před obojkem ale na procházce je pak velice rád. Pohlazení si také teprve začíná užívat a s ostatními pejsky si zatím neví moc rady ale převážně si jich nevšímá. 
 • ŽOFINKA

  Seniorky (od 7 let), Fena, 8 let

  "Jmenuji se Žofinka a můj příběh je velmi pohnutý a smutný zároveň. Narodila jsem se kdesi na Balkáně, kde jsem žila jako pouliční pes. Protože mi bezprostředně hrozila smrt v tamním útulku, přidali mě před lety do převozu do Čech, kde jsem původně našla dočasnou rodinu, ve které jsem si velmi dlouho zvykala a získávala důvěru v lidi. Přijela jsem jako obrovský plašánek, zcela nekontaktní k lidem, neznala jsem pohlazení, vodítko, nic z toho, co spokojený pejsek běžně zažívá. Trvalo dlouho, než jsem si našla cestu k lidem, ač jsem nikdy nezareagovala nijak negativně, nebo snad agresivně, lidem jsem se vyhýbala, všechno a všichni, mě vším lekali a děsili. V rodině, kde jsem žila, jsem se naučila hezky fungovat, přišla jsem na chut mazlení a lidské lásce, sžila jsem se s nimi, ale stále jsem k cizím lidem důvěru neměla žádnou. Asi po roce mi našli domov, odkud jsem se po dvou týdnech ztratila, utekla jsem nedovřenou brankou a celý rok !! jsem byla nezvěstná. Ano, četete dobře, celý rok, kdy mě usilovně hledali a pátrali po mě, mě nikdo ani okem nezahledl, slehla se po mě zem. Po roce jsem se náhodou nechala zavřít v jedné zahradě na okraji Prahy, chytla mě odchytovka a tety mě tehdy našli jako nalezence v Troji. Vrátila jsem se na místo, které jsem dobře znala, do původní rodiny, kde jsem byla spokojená a šťastná, doufala jsem, že tu už budu smět zůstat, ale osud si se mnou znovu zahrál a já musela pryč. Začala me totiž napadat domácí fena, byla jsem tu v nebezpečí a tak jsem odjela do dočasné péče k Brnu, kde jsem dosud a tety se nyní pokouší o nemožné, a to, najít mi odpovídající, zodpovědný a bezpečný domov. Byť se tety původně domnívaly, že bych i zde mohla najít utočiště napořád, tentokrát si to kazím já, v dočasce napadám menší a slabší fenky a nejednou jsem už některé natrhla kožich. V mé původní rodině mezitím zemřela fenka, která napadala mě, nicméně tam už mě bohuže zpátky také nechtějí, po letech v Česku jsem tudíž zase na začátku neznámé a nejisté budoucnosti. Jsem 8 letá menší fenečka, typický voříšek, vážím asi 12 kilo. Na lidi jsem hodná, milá, ale k cizím lidem budu zpočátku zase stejně nedůvěřivá, jako už dříve. Jakmile si na lidi zvyknu, je ze mě obrovský miláček a mazlivá, něžná, milující holčička, nicméně stále u mě hrozí, že se něčeho polekám, využiju vaší nepozornosti a uteču.... Hledám zodpovědné, velmi trpělivé páníčky, kteří mají dostatečně zabezpečené obydlí, zahradu a kteří mě i venku na procházce budou mít na dvojím bezpečném jistění. Pokud chcete opravdu pomoci dušičce v nouzi a máte dobré srdce i odpovídající podmínky, jsem tu a hledám práve vás. Vaše Žofinka."
 • TRAPÍK

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 2 - 3 roky

  "Moje jméno je Trapík a rád bych si našel prima novou a úžasnou rodinu. Jsou mi 2 - 3 roky a jsem malý, neskutečně mazlivý a kontaktní voříšek. Dosud jsem bydlel se svým psím tátou Jessim, ale oba se teď těšíme na své vlastní páníčky, kterým budeme dělat jistě velkou radost. Náš bývalý pán odešel na věky spát a my jsme přijeli k tetám do Dočasek hledat štěstí. Vážím kolem 7 kilo, jsem zdravý, tulivý miláček, miluju pozornost lidí a drbání, zpočátku jsem trochu zdrženlivější, než táta, ale v mazlení taky velký přebprník. Jsem aktivní, veselý kluk, velice přátelský, miluju lidi a především nějvíc zbožňuju drbáníčko, lenošení na gauči a měkkou postýlku, kde si slastně užívám krásný psí život. Rád bych našel pohodové milující majitele, kteří mě zahrnou láskou a pozorností a které budu vděčně odměňovat pusinkami, Váš Trapík."
 • JESSI

  Dospělí (3-7 let), Pes, 4 - 5 let

  "Moje jméno je Jessi a rád bych si našel prima novou a úžasnou rodinu. Je mi 4 - 5 let a jsem malý, neskutečně mazlivý a kontaktní voříšek. Dosud jsem bydlel se svým potomkem Trapíkem, ale oba se teď těšíme na své vlastní páníčky, kterým budeme dělat jistě velkou radost. Náš bývalý pán odešel na věky spát a my jsme přijeli k tetám do Dočasek hledat štěstí. Vážím kolem 7 kilo, jsem zdravý, tulivý miláček, umím spolehlivě nejlíp panáčkovat, když si říkám o vaši pozornost. Jsem aktivní, veselý kluk, velice přátelský, miluju lidi a především nějvíc zbožňuju drbáníčko, lenošení na gauči a měkkou postýlku, kde si slastně užívám krásný psí život. Rád bych našel pohodové milující majitele, kteří mě zahrnou láskou a pozorností a které budu vděčně odměňovat pusinkami, Váš Jessi."

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací