Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

❤ MAXÍK - 7 kilo lásky, oddanosti a mazlení ❤

23.01.2023 19:07 |  SMAZAT |  22.05.2021 |  973x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Plemeno

kříženec 7 kg

Město, ve kterém se zvíře nachází

Žilina - Slovensko
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

Maxík je veselý, velmi mazlivý, nenáročný, lidem oddaný a vděčný ❤ 


Většinu dne prospí v pelíšku, ale jakmile si natáhnete kalhoty, už je připravený na startu a jupí, jde se ven. Procházky má totiž moc rád. Je vhodný jako psí jedináček nebo k milé fenečce. Venku na psy štěká, ale to si spíš náš Napoleon dokazuje svoji "převahu" 😁

Ideální bydlení by bylo v domečku se zahrádkou, kde by mohl kontrolovat kolemjdoucí a cyklisty, prostě "kde se co šustne".

Maxík je kastrovaný, očkovaný, odčervený, čipovaný, je po těžkém úrazu nožičky, vše je již ale v pořádku, jen na nožku, když je hodně unavený, občas napadá. 

Na svůj domov čeká u Žiliny.

Buď volejte nebo nám napište na messenger Tul/k/áčik - telefonní kontakt: +421 905 510 673

https://www.facebook.com/tulkacik 

 

Kontakt

00421905510673
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • BADDY

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 rok

    " Jmenuji se Baddy a rád bych se vám představil. Narodil jsem se, jak už to tak bývá, nezodpovědné majitelce mojí psí mámy, která na ní množila a prodávala nás, její děti. Bylo nás hodně a jak skončili sourozenci, nevím, já jsem měl tu kliku, že mě páníčci předali do Dočasek, abych mě, co největší šanci, najít skvělý, milující a zodpovědný domov. Jsem větší, 1,5 roku starý kluk, sněhobílé barvy, mí předkové byli Argentinci a také Bull hafani. Mám úžasnou, přátelskou povahu, opravdu velmi miluju lidi a ač jsem velké a nohaté telátko, jsem neskutečný mazel, rád se tulím, válím a "chovám", jako každé správné a důvěřivé mládě. Nejraději bych si sále hrál a dováděl, mám rád ostatní pejsky a určitě bych doma uvítal psího kámoše, nebo lépe kámošku, ideálně větší holku, na nikdy nekončící hrátky, které zbožňuju. Jsem šikovný, čistotný, učenlivý a velmi hodný, užívám si lítání venku po zahradě, nebo na hřišti, doma jsem ale peřinový král a věřte, že se s váma do postele vejdu určitě. Jsem poslušný, socializovaný, zvyklý chodit na vodítku, ovládám základní povely a zvládám cestování v autě i MHD. Pochopitelně jsem aktivní a veselý kluk, takže potřebuju spoustu vyžití a ideálně bych potřeboval najít domov v domě se zahradou, kde si užiju dostatek pohybu. Jsem naštěstí nezkažená psí duše a tak bych rád našel majitele, kteří se mnou budou pokračovat ve výcviku, správném vedení a výchově, abych i nadále zůstal pohodovým, psím kámošem. Váš Baddy."
 • JAZZ - Úžasně vymazlené a chytré štěně ❤

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 6 měsíců

  Malý rozkošňák, mazlivý a miloučký klučík, akční prdelinka milující nade vše společnost lidí ❤

  Jazz je bystrý a učenlivý, bude z něj naprosto senzační rodinný parťák jak k dětem, tak hodnému psímu kamarádu.

 • aňa

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, cca 10 mesiacov

  malinká aktívna slečna veľmi milá sociálna ku psíkom miluje deti
 • OSKÁREK - Velký dobrák a mazel ❤

  Senioři (od 7 let), Pes, 10 let

  Moje minulost je opuštěná zahrada, hlad, zima, nekončící samota a nejistá budoucnost. Občas přišel nějaký soused, aby mě nakrmil, pohladil. Ale pak zase odešel a já zůstal sám. Jednoho dne jsem ale nastoupil do auta, které jsem nikdy předtím neviděl, a vystoupil jsem v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi, kde mi slíbili, že mi najdou krásný domov, kde zapomenu na vše špatné. Prosím, adoptujte mě.

 • MILOUŠEK

  Senioři (od 7 let), Pes, 10 let

  ,,Jmenuji se Miloušek a poslední dva roky jsem strávil v záchytném kotci, kde mě nikdo nehledal, celé roky jsem čekal a doufal, že mě v životě čeká ještě něco lepšího, a nakonec se mi můj veliký sen splnil a putoval jsem do dočasné péče k tetě. Je mi něco okolo 10 let a tady u tety se ze mě stal opravdu ten nejšťastnější a nejvděčnější pejsek pod sluncem, užívám si váleníčka v posteli, teploučka a přítomnosti milujících lidí, víc ke štěstí opravdu nepotřebuju. Jsem obrovský mazel, budu se s vámi mazlit tak dlouho, jak jen budete chtít. Doma většinu dne prospinkám, takže bych se hodil buď ke starším páníčkům, nebo i k mladším lidem, kteří by se přizpůsobili mému pomalejšímu životnímu stylu. Ale nenechte se zas zmást, venku ožiju a zapomenu na to, kolik mi je let, procházky zvládám bez problému, vše mě zajímá, vše náležitě očuchám a když se vrátíme domů, tak jdu zas spokojeně odpočívat. Jsem zcela bezproblémový kluk, který by si moc přál dožít svůj život po boku milujících lidí, kterým každý den budu dávat najevo svou vděčnost a oddanost. Váš Milda.“

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací