Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Bella a Bročko

19.05.2022 00:39 |  SMAZAT |  30.01.2021 |  844x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

5 a 10 rokov

Plemeno

Kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Bardejov (Slovensko)
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Bella je krásna, láskavá a bezproblémová fenka, ktorá žila niekoľko rokov v rodine starého pána, kde iba rodila šteniatka a žrala pomyje. Nikto si ani nevšimol, že je hluchá. Po smrti pôvodného majiteľa zostala Bellka ešte viac opustená. Všetky šteniatka sa rozdali, zostal jej iba malý Bročko. Po 2 rokoch však Bročka zrazilo auto. Celé 2 týždne ostal bez ošetrenia a potom už labku nebolo možné zachrániť, bola nutná amputácia.
Bella a Bročko sú dnes dvaja úžasní hendikepovaní psíci žijúci absolútne plnohodnotný život. Majú veľké srdiečka plné lásky, veľmi radi sa mojkajú a túžia po milujúcej rodine. Bellka je veľmi jemná, väčšinu dňa si len tak leňoší, ale behanie po lese miluje. Bročko je mladý aktívny pes, ktorého nezastavia ani tri labky, nekonečne rád behá, hrá sa a poskakuje. Je to veľmi múdry a láskavý psík a tak ako Bella, i on má rád jemné zaobchádzanie a láskavý prístup. Bellka a Bročko sú natoľko nerozlučná a zohratá dvojka, že do nového domčeka môžu ísť iba spolu, nesmú sa odlúčiť. Robia spolu skoro všetko. Sú ako jeden pes, je na nich krásny pohľad. Hľadajú si preto rodinný dom so záhradou a celoročným prístupom dovnútra. Ak máte doma a vo svojom srdci miesto pre dve takéto výnimočné vďačné psie dušičky, neváhajte s adopciou, napíšte nám! BELLA – pohlavie: fenka (sterilizovaná); dátum narodenia: 6.8.2010; veľkosť: 11 kg. BROČKO – pohlavie: pes (kastrovaný); dátum narodenia: 9.2.2016; veľkosť: 19 kg.
Odber a adopcia psíkov sa uskutočňuje výhradne osobne v Bardejove (Slovensko). V prípade potreby máme k dispozícii ponuku ubytovania pre naše rodiny a psíkov.

Kontakt

Prosíme, uprednostnite e-mailovú komunikáciu.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • ÁJA

  Seniorky (od 7 let), Fena, 12 let

  "Jmenuji se Ája a jsem starší holčička, která jen o vlásek unikla smrti. Na stará kolínka, s nemocí na krku, mě chtěli sprovodit ze světa, ale šťastná hvězda mi svítila nad hlavou a tak jsem našla útočiště u tety v Dočaskách. Jsem hodná, pohodová holka, bude mi kolem 12 to let a vážím 8 kilo. jsem kříženka teriera, kouzelná střapatá pricezna, vděčná za lásku, péči a pohlazení, hledám zázemí, laskavou náruč hodné paničky, vlídné zacházení a velké srdce lidského Anděla, který se o mě postará. Jsem klidná, většinu dne prospím, doma jsem vzorná a tichá a vydržím v klidu doma sama.. Miluju svojí paničku, na kterou si hezky zvyknu, s pejsky nemám problém a hodný menší kámoš doma, by mi určitě nevadil. Jsem vděčné stvoření, co dostalo šanci, díky hodným lidem a ještě bych velmi ráda našla trvalou rodinku, co mě měla ráda. Vaše Ája."
 • DORINKA

  Seniorky (od 7 let), Fena, přes 10 let

  "Už jsem myslela, že umřu, že mi nikdo nepomůže, že zůstanu opuštěná, bez zájmu, s prasklým nádorem na bříšku, v bolestech zcela sama zoufalá. Přijela ale hodná paní a odvezla mě na kliniku, kde si mě vzala domů hodná teta, mám za sebou operaci a rozhlížím se po nějaké domově, kde by si hodní lidé, rádi zamilovali jednu maličkou psí babičku. Jmenuji se Dorinka a bude mi jistě přes 10 let. Jsem maličká jorkšírka, vážím 2,5 kila a přijela jsem od lhostejných lidí s prasklým nádorem na mléčné liště. Byla jsem moc nešťastná a bolestivá, paní doktorka mě rychle operovala a i přesto, že tu asi nebudu další dlouhé roky, ráda bych našla laskavé a hodné lidi, kteří by mi poskytli trvalé a milující zázemí. Jsem moc hodná, babička, ráda se pomazlím a pochovám, snesu se s pejsky i s kočičkami a jakmile si zvyknu na nové prostředí, ani o mě nebudete vědět. Najdu tady nějakou lidskou Andělskou duši? Vaše Dorinka."
 • SÁRA

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 2 roky

  "Jmenuji se Sára a jsem větší kříženka jorka, možná s jezevčíkem, bude mi kolem 2 let a vážím 8 kilo. Dostala jsem se před časem do záchytných kotců a odtud přijela do dočasky k tetě, kde čekám na své nové majitele. Zpočátku jsem byla trochu nedůvěřivá a z lidí i pejsků jsem měla respekt. Hezky jsem si zvykla a teď už jsem tety ocásek a všude jí věrně následuju. Miluju především ženy, ale pánové si mě brzy nakloní, s tetou spinkám pod peřinou a jsem neskutečně vděčné a milující stvoření. Doma jsem vzorná a čistotná, nic neničím, jen si musíte dávat pozor, kde, co necháte položené k snědku, pravděpodobně mi to nikdy neunikne. S pejsky se seznamuji postupně, zpočátku se trochu bojím a umím cizím psím kamarádům ukázat i zoubky a zahrozit. Ale ve smečce u tety, už funguju naprosto v pohodě, a s některými kamarády si také i ráda hraju. Ráda bych našla zodpovědné, milující majitele, ideálně v domečku se zahrádkou, kde si budu moci vyběhnout, ale samozřejmě nepohrdnu ani procházkami a výlety. Jsem hodná holka, záískáte ve mě zcela oddanou psí duši, která vás bude bezmezně milovat., vaše Sára."
 • BORIS

  Senioři (od 7 let), Pes, 7 let

  "Jmenuji se Boris a jsem Psí Anděl, doslova a do písmene. Jsem 7 letý, středně velký kluk, s tou nejúžasnější povahou na světě a přesto pořád sám. Jako ročního kluka si mě majitelé adoptovali z útulku a po 6 ti letech, bez vysvětlení a důvodu, mě dovedli do záchytných kotců, kde jsem nejedl a truchlil. Čekal jsem, že se pro mě vrátí, ale místo toho, jsem odjel k tetě do Dočasek, kde pomalu zase začínám žít. Mám asi 20 kilo a mám naprosto skvělou povahu a není se mnou žádná potíž. Jsem úplně bezproblémový kluk, vždy jsem bydlel v bytě a jsem vzorný, hodný a zcela přizpůsobivý svým páníčkům. Rád chodím na procházky, na vodítku zvládám skvěle, nevadí mi vesnice ani město a nerozhodí mě vůbec nic. Doma jsem naprosto vzorný, čistotný a nenáročný pes. O samotě vydržím bez problémů, když jste v práci, nic neničím, ani neštěkám. Se psy vvycházím skvěle, nevadí mi psí kluci ani holky, a doma by mi hodný, přátelský parťák, nebo kamarádka, vůbec nevadili. Hodím se k mladším i starším lidem, kteří mě zahrnou láskou, mazlením, procházkami i aktivitou, ale i lenošením doma v teple obýváku. Váš Boris."
 • ROSA hledá domov ❤️

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, cca 6 mesiacov

  Rosa je ca 6 mesačné šteniatko, mladá fenka. Prišla zo zlých podmienok a tak je zo začiatku veľmi bojazlivá. Síce príde zvedavo k človeku, ale dotykov a manipulácie sa bojí. Bude potrebovať veľmi trpezlivý domov a citlivý prístup. V novom domove by určite mala mať psieho parťáka/parťáčku, psíkom verí viac ako ľudom. Má ca 8kg a už moc nebude rásť. Hyg. návyky pri častejšom venčení už má. Je očkovaná, čipovaná, podmienkou adopcie je i kastrácia v dospelosti. Nachádza sa pri Žiline Viac fotiek nájdete na našej FB stránke: https://www.facebook.com/tulkacik/ , kde má každý psík na adopciu svoj album. Ideálne, keď nás kontaktujte cez FB, kvôli pracovnej vyťaženosti a pre urýchlenie komunikácie 🙂

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací