Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

BABY - uzasna vesela slecna

15.06.2020 13:32 |  SMAZAT |  20.05.2020 |  533x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

do 1 roka

Plemeno

Kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Ptrukša, Slovenská republika
Odhadovaný dátum narodenia: 26.10.2019 Výška: 40 cm                        Váha: 12 kg Mladá psia slečna si hľadá domov, ktorý môže rozžiariť svojou veselou povahou. Zdravie - Po mnohých vyšetreniach u doktora, povedali, že po silnom údere mám naklonenú hlavu. Mám poškodené vnútorné ucho, ale na uško počujem. Inak som zdravá, očkovaná, čipovaná a v budúcnosti ma bude treba sterilizovať. Domov - Najradšej by som bývala vo vnútri.  
Čo mám rada - Najradšej sa hrám :) Ľudia - Ľudí mám rada. Psíky - Psíky mám rada, je s nimi super sranda.
Odkiaľ som - Do centra som prišla po tom čo ma aj s mojimi súrodencami odchytil ujo z odchytu psov. Moji súrodenci už si našli svoje domovy. Ja som bola dlhšie v karenténe, lebo tety nevedeli čo mi je, keďže mám trochu naklonenú hlavičku do boku.

Kontakt

+421910 672 580
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Zato

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1,8 let

  Dátum narodenia :1.11.2018 Zato je psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. 
 • Isha

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 let

  Dátum narodenia 1.12.2018 Isha je 1ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici na východnom Slovensku. 
 • OLIVER

  Dospělí (3-7 let), Pes, 6 let

  " Nedávno jsem dostal vstupenku do nového života a tak v 6ti letech začínám teprve naplno se vším, co ke spokojenému, psímu životu patří. Jmenuji se Oliver a dosud jsem byl jenom krycí pes, poznal jsem množírnu, ale teď jsem volný a těším se, že už bude všechno fajn. Je mi 6 let a vážím do tří kil, zpočátku se bojím nových situací i lidí, ale brzy je ze mě užasný mazlivý jorkšírek, stačí jen, dát mi čas, pomalu se se vším seznámit. S pejsky nemám žádný problém a zkouším si i hrát, určitě budu doma potřebovat svůj psí vzor, ideálně fenenčku, se kterou vše půjde líp. Sám nechci chodit ven, s pejsky cupitám a vše se od nich učím, hlavně, nebát se. Potřebuji milovat, chránit a hýčkat, laskavé páníčky a navždy už jen krásné a veselé chvíle s vámi, váš Oliver."
 • LUCINKA

  Dospělé (3-7 let), Fena, 4 roky

  " Lucinka, to je moje jméno, jsem černá malinká kříženka jezevčíka a hledám si novou rodinku. Ta původní se mně musela vzdát, kvůli stěhování a tak jsem tu, abych našla své trvalé štěstí. Jsou mi 4 roky a vážím 7 kilo, jsem teď trochu z dietě, ale do plavek už budu mít i pas. Jsem submisivní a bojácná k lidem hlavně zpočátku, než zjistím, že mi nic neprovedete a pak jsem mazel a úžasná přítulná holčička. Když jsem přijela, byla jsem dost vykulená, co se to děje, proč jedu k cizím lidem, ale už je ze mě zase ta hodná a mazlivá Lucinka a těším se, až si pro mě přijede nějaká moc milá panička. Vaše Lucka."
 • Esta - fenka, se kterou se život nemazlil

  Dospělé (3-7 let), Fena, 5 let

  Esta je pětiletá nádherná fenka, která neměla na růžích ustláno. Jak už to tak u pejsků z moskevského útulku bývá, její osud si s ní pohrál. Do útulku se dostala krátce poté, co na ulici porodila štěňátka. Právě tato skutečnost jim všem však pravděpodobně zachránila život. Štěňátka přežila a dokonce našla nový domov. Esta v útulku zůstala. Byla to velmi plachá a ochranářská matka, ale s postupem času a trpělivostí dobrovolníků začala lidem důvěřovat. Doposud se vždy musela spolehnout sama na sebe, proto je poměrně nezávislá, ale potřebuje vřelý domov a lásku, aby poznala, že život není jen strach a boj o přežití.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací