Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

PUPÍK

28.12.2020 10:23 |  SMAZAT |  20.04.2020 |  242x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Plemeno

kříženec jorkšíra

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
"Teta říkala, že když se hledá parádní domov, je potřeba se správně představit. Jsem Pupík a hodně se bojím, těší mě. Teprve nedávno se mi otevřel tenhle velkej svět, a tak jsem ze všeho ještě vykulenej a teprve se seznamuju. Tam, kde jsem žil před tím, jsem toho moc nepoznal. Vy lidi tomu místu myslím říkáte množírna. Je mi pět let a mám krásných šest kilo, říkala teta, že mám napsat. Sice nevím, proč je to tak důležitý, ale prý se na to hodně ptáte. A pejsky a fenečky kolem sebe miluju a potřebuju, to je prý další důležitá věc. A taky mám o sobě něco hezkýho napsat. Že se bojim, už jsem vám říkal? Ale teta říká, že mám veselý rána, že tam se prý objevuju opravdickej já a ta radost prý ve mně prostě je. Zatím skrytá, ale je tam. Minule jsem jí přitáhl prázdnou krabici od mléka, juchala a skákala do vzduchu, že dělám v psí radosti pokroky. Moc jsem to nepochopil a raději jsem zalezl pod postel. A prý když si zvyknu na svého člověka, jsem něžnej dolejzák. Za začátku oblizuju nohy a pak uteču, chápete, musíme pomalu. Když jsem byl u tety první den, koupala mě a taky jsem si vedle ní na chvilku sednul a fakt jsem se snažil, ale venku jsem dostal strašný strach a ukázal jsem jí zoubky. Nechtěl jsem, ani jsem to vlastně nevěděl, chtěl jsem jen utéct a ona zase nechtěla, abych utekl. Čestný pionýrský, že kdyby mi teď foukla do ucha, tak já jí nechám. Prostě by bylo fajn na mě jenom první dny třeba zezadu nebafat, chápeme se. Venku mi to zatím moc nejde, je to tam takový velký a děsivý, ale jsem čistotnej, aby bylo jasno, a tak doma chodím pěkně spořádaně na podložku. A hlavně mám tedy napsat, že hledám domov. Báječnej, láskyplnej a trpělivej. Prý jsem opravdu skvělej a něžnej vděčnej pejsek, to mám podtrhnout a zvýraznit. A teď to zase předám tetě, ona vám chce prý ještě něco říci. Váš Pupík. "
Pupík je klasický množírenský pejsek. Je to velký bojínek a vše teprve poznává. Hledáme pro něj trpělivý domov, ideálně v baráčku se zahrádkou, psími kamarády, od kterých se bude dál učit a bez dětí. Zkušený domov, kde mají s množírenskými a bázlivými pejsky zkušenosti. Domov, kde mu s láskou ukážou, jak se žije správný, veselý psí život.
Pupík se nachází v dočasné péči v Praze pod spolkem Dočasky De De. Je odblešený, odčervený, očkovaný a kastrovaný s ošetřenými zoubky. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Dočasná teta si s vámi ráda popovídá na tel.: 777 883 698 nebo napíše na emailu olga.minarik@gmail.com

Kontakt

602259705
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • DIEGO od ŠUMPERKA

  Senioři (od 7 let), Pes, 10

  Desetiletý kříženec labradora a belgického ovčáka Diego hledá nový domov. Je mazlivý, socializovaný, snášenlivý se psy i kočkami. Má rád lidi 👩‍❤️‍👨.
  Bezproblémový. Doposud žil ve větším bytě, hygienické návyky má. Pokud by se našel domov v domečku, je nutné, aby měl přístup dovnitř.
   
 • Livai

  Dospělí (3-7 let), Pes, 3 roky (narodený cca 10.1.2018)

  Malý LIVAI je veselý, drobný, veľmi milý a vďačný psík, ktorý hľadá v náruči človeka bezpečie. Žil život v strachu a obavách, však dnes už vie, že ho čaká nová budúcnosť a my sa postaráme, aby jeho budúcnosť bola tá najkrajšia na svete. Livai je milý, jemný, priateľský psík, ktorý ovláda hygienu a miluje prechádzky. S druhými psíkmi a fenkami je kamarát. Väčšie deti sú kamoši tiež. Hľadá si domov v byte alebo v domčeku ako gaučing dog.
 • ❤ LUCKY - Zvědavé, velmi společenské a hravé štěně

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 6 měsíců

  Veselá a dovádivá slečna, se kterou si užijete kopec srandy. Jde o klasické štěndo - zlobí, lítá, zve vás ke hře, s ostatními psy řádí jako černá ruka. Ale na druhou stranu to není žádný šílenec, co vás nenechá vydechnout.

 • ❤ SÍMA - Velká bojovnice s velkou chutí žít ❤

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 11 měsíců

  Pamatujete si na malou hubenou holčičku, které někdo moc ublížil? Tu, která k nám přišla s podříznutým krkem? Tu, která bojovala s tetanem?
  Ano, to je ta samá, malá, velká bojovnice - Simi! A je už úplně zdravá a připravena na to, jít domů.
  Byl to velký boj, boj o přežití. Dlouho jsme ale neměli tak skvělou psí holku, která to zvládla s vyhrnutými rukávy.
  Síma je moc chytrá, živá holka. Občas neumí zvládat své nadšení a vášeň, takže vyskakuje a hryže - má z toho obrovskou srandu, ale jde jen o rozjívenost. Přestože je to zlobidlo, umí naslouchat svému příteli a je neuvěřitelně inteligentní. Doporučujeme výcvik, který jistě zvládne se stejnou rychlostí, jako se zmíněným bojem o přežití.

 • DERBY - kříženec 13 kg - kastrovaný pes 1,5 roku

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1,5 roku

  Akční, zvědavý, hyperaktivní, veselý

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací