Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Přívětivá NATÁLKA hledá ruce k mazlení a drbání ❤

8.06.2020 15:45 |  SMAZAT |  21.02.2020 |  477x

V péči Home4PetsV péči Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

7 let (*5.5. 2013)

Plemeno

x středoasijský pastevecký pes (SAO)

Město, ve kterém se zvíře nachází

Babice (Řehenice)
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

 

 

Natálka je moc hodná, přátelská a kontaktní fenka, která miluje nade vše lidi ❤

Natálka byla celý život uvázaná na zahradě na řetězu, kde pouze pozorovala život za plotem a záviděla jiným psů jejich lidi, kteří se svým miláčkům věnovali a chodili s nimi na dlouhé procházky. Tak moc chtěla být na jejich místě. Trvalo to dlouho, ale dočkala se. 

 

 

Naty je v naší péči pár týdnů a stává se z ní veselá fenka v nejlepších letech! :-) Chodí na procházky, běhá za míčkem a miluje drbání na břiše! Pro Natálku si přejeme energické páníčky, domov, kde bude moct intenzivně protahovat kostřičku a schodí tak pár kil, které má momentálně navíc. Taky se velmi ráda naučí novým věcem, je opravdu šikovná a celá natěšená, co si pro ni lidi připravili nového. Vše je pro ni nové a zábavné. 

Dlouho žila osamocená a tak by si teď ráda užila nový domov, kde bude zahlcena mazlením a drbáním, ideálně bez dalšího pejska :-)

 

 

 

 

 

Natálka je kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená a odblešená. Domů půjde na adopční smlouvu s adopčním poplatkem 4350 Kč.

Přijet se za ní podívat můžete do azylu Best Friends v Babicích, Praha Východ. 

Kontakt

+ 420 774 706 026
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Pejsek Venoušek

  Dospělí (3-7 let), Pes, 3

  Véna - fajný veselý mladý pesan. Je aktivní, plný energie, zbožňuje procházky a dlouhé výlety. Nekonfliktní a snášenlivý s ostatními psy i fenkami. Miluje lidi. Jen nedokáže být zavřený (v kotci, v bytě), to pak štěká. Je to prostě pes milující prostor.  Venoušek - cca tři roky, 22kg. Je očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný.  Na svůj nový domov čeká v Opavě, tel. 731 089 709 Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz Adopční poplatek 1500 Kč
 • Pejsek Toníček

  Senioři (od 7 let), Pes, 8

  Toníček je nenáročný, vděčný maličký psíček, který by rád svou rodinu, svou zahrádku, své procházky, své pohlazení. Celý život žil na krátké šňůře u boudy a tak se bohužel neměl možnost naučit hygienické návyky v bytě. Samozřejmě se to postupně učí. Byl by šťastný u domečku na zahrádce s možností na noc a na zimu dovnitř do tepla. Je hodný na lidi, na děti, na ostatní zvířátka, na celý svět. Chodí rád na procházky, klidně i bez vodítka, nebo na vodítku. Neutíká. Je to prostě neuvěřitelně moc hodný a laskavý pejsek. Toníček má osm let, 6kg. Je očkovaný, čipovaný, kastrovaný, odčervený. Na svůj nový domov čeká v Mokrých Lazcích (mezi Opavou a Ostravou), tel. 731 089 709. Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz.Adopční poplatek 1500 Kč.
 • Luky hledá své lidské parťáky

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 8 měsíců

  Akční, hravý, kamarádsky, veselý, milujúci
 • andílek Emma hľadá domov

  Dospělé (3-7 let), Fena, 5 rokov

  Emma, narodená cca január 2015, k nám prišla z Dunajskej Stredy. Je to pravdepodobne kríženec labradora, s nejakým „nízkopodlažným“ plemenom 🙂 Je výnimočná nie len výzorom, ale aj povahou. Emma je nekonfliktná, tichá, skromná fenka, ktorá ale veľmi rada spoznáva svoje okolie a nových ľudí. Zo začiatku je k ľuďom aj psíkom skôr submisívna, ale rýchlo sa osmeľuje. Je znášanlivá so psíkmi aj fenkami, vôbec jej nevadí ich spoločnosť, ale viac si potrpí na ľudskej spoločnosti. 
 • ASHA - Zrzavá, roztomilá, přátelská, milující lidi i psy ❤

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 10 měsíců

  Milá, mazlivá, hravá, nekonfliktní, velmi temperamentní a zvědavá fenečka ❤

  Miluje lidi, jejich společnost a pozornost. S většinou pejsků si chce hrát, takže by určitě ocenila i psího sourozence. Pohlaví neřeší.
  Vhodná i k větším dětem.🐾

   

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací