Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Berůša - k adopci

30.01.2020 14:14 |  SMAZAT |  10.01.2020 |  102x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Častonín
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Berůša je 7 měsíční kříženka. Váží 15 kg a měří asi 50 cm v kohoutku. Přijali jsme ji ze špatných podmínek spolu s bráškou Maxínkem. Neměla hygienické návyky, neznala kontakt s lidmi a s okolním světem, neuměla chodit na vodítku, neznala hraní, všeho a všech se velice bála. Za tu dobu, co je u nás, udělala ve všem velké pokroky. Stále však přetrvává strach z cizích lidí a neznámého prostředí. Jakmile ale začne důvěřovat, stává se z ní milá a oddaná fenečka, která by se mohla umazlit. Z mužů má větší strach než z žen, děti má ráda. Ke psům se chová přátelsky. Miluje procházky; na vodítku chodí pěkně, netahá. Samotu zatím příliš dobře nezvládá, je potřeba na tom zapracovat. Určitě by v novém domově byla ráda za psího kamaráda. Čeká ji kastrace a poté bude k adopci - cca koncem ledna.
V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo.
Více informací, včetně podmínek adopce, najdete na našich stránkách: http://azyldejpac.blog.cz

Kontakt

604835371
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Maci hľadá DO alebo nový domov!

  Dospělí (3-7 let), Pes, 6 rokov

  Maci hľadá DO alebo nový domov!dát.nar.: 3/2014 Maci je skoro 6 ročný labradorský retriever. K ľudom ktorých pozná je veľmi priateľský a milý, majiteľovi je oddaným parťákom v dobrom i zlom. Na cudzích ľudí si musí zvyknúť, no rýchlo si uvedomí, ak mu človek nechce zle . Je veľmi rozumný, rýchlo učenlivý a dá sa motivovať pamlskami. Bolo by ideálne ak by bol v rodine ako jediný psík, nakoľko si psov vyberá. Je zvyknutý na život na dvore, no určite by sa potešil peliešku vedľa pána. Hľadáme mu radšej skúseného majiteľa, ktorý by ho vedel viesť a usmerňovať. Už zvláda chôdzu na vodítku, no niekedy je stále vonku neistý. Ak by ste mu vedeli poskytnúť nový domov, napíšte nám do správy alebo na ozpriatelpes@gmail.com.
 • Adele - Energy Sport Princess - Veľký Meder ♥

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 2 roky

  Mazlivá, hravá, přátelská, sebevědomá, energická, sportovně nadaná, rozkošná malá velitelka :)

 • SID HĽADÁ NOVÝ DOMOV

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 3 mesiace

  ❤ SID HĽADÁ NOVÝ DOMOV ❤💙 Sid je 3 mesačný kríženec ratlíka. Našiel sa v Štúrove, kde bol pravdepodobne vyhodený. Je v dočasnej opatere, je to hravé, energické šteňa s priateľkou povahou. Vychádza výborne s inými psami, má rád deti a má hygienické návyky. Ak by ste mu vedeli poskytnúť nový domov, napíšte nám do správy alebo na ozpriatelpes@gmail.com.
 • Mina hladá milujúci domov!

  Mladí (9-35 měsíců), Fena, 1 rok 1 mesiac

  dát.nar.: 1/2019 váha: 9 kg výška: cca 35 cm Mina je ročná fenka s prekrásnym, originálnym vzhľadom. Boli sme na odchyte jedného psíka, keď sa k nám Minuška pridala aj so svojim šteniatkom. Nemali sme srdce ich tam nechať, tak sme ich umiestnili z ulice do bezpečia. Mina je extrémne nežná, milá fenka. Má neuveriteľne priateľskú povahu, na ľudí sa dokáže za pár minút naviazať. Je to výborná mamina, malinkú Mishu vychováva vzorne a sleduje jej každý krok, keď je na novom mieste. Minuška nemá žiadne negatívum, je to dokonalá slečna, ktorá svojho pánička urobí najšťastnejším na svete. Bude oddaným a verným parťákom do voza aj do koča ❤. Ak by ste jej vedeli poskytnúť nový domov, napíšte nám do správy alebo na ozpriatelpes@gmail.com.
 • Jason - Anarchy Salt and Pepper- Veľký Meder ♥

  Senioři (od 7 let), Pes, 10 let

  Old school samotář, ale taky mazlivý, nosivý, skákací králíček, procházkový, výletovací, hravý milovník míčků - když se mu zrovna chce :)  ufrflaný roztomilý dědko ... :)

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací