Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Kimi - REZERVOVANÁ

18.02.2020 17:56 |  SMAZAT |  10.12.2019 |  555x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

7 mesiacov

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Žiar nad Hronom
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Momentálne je to už cca 7 mesačná slečna. Vyzerá ako mini holandský ovčiak krížený s francúzskym buldočkom :D Nejak viditeľne za tie mesiace čo je u nás nerastie.. takže vzrastom bude malá ako buldoček.  Na adopciu pôjde odčervená, očkovaná, čipovaná. Podmienkou adopcie je kastrácia pred alebo po prvom háraní. V prípade záujmu volajte +421948082206.
Kiminka u nás prekonala parvo vírus, veľmi ju to zasiahlo a pár dní bola na nepoznanie. Toto živé striebro bolo zrazu celkom kľudné a dala sa mojkať a varovať na rukách ako úplné dieťatko. Tak sme si to na chvíľu užili :D Lebo akonáhle sa uzdravila, tak je z nej opäť ten malý aktívny neposedný čertík :D Do jej rozkošnej tváričky s dokonalými uškami sa proste musíte zamilovať :) Človek by na prvý pohľad povedal, že aké ňuňu malé rozkošné. A áno, je to tak ale Kimka nie je typické mojkadlo i keď samozrejme aj ona si vie po pohladenie prísť. Ale zase odtiaľ potiaľ :D keď už sa maznať nechce, začne táák šomrať, že jeden by sa až zľakol :D Má proste taký svojský prejav :D Kimka je veľmi aktívna, bystrá a neskutočne šikovná a múdra baba. Doslova baží po tom, aby sa jej niekto venoval, aby sa mohla učiť a rozvíjať svoj potenciál. Miluje preťahovanie s hračkami, aportovanie, vie sa na hračku zavesiť a môžete sa s ňou točiť a ona bude držááť :) Má úplne skvelé predpoklady byť perfektným psíkom na rôzne psie športy. Určite by ste s ňou na nejednej súťaži či skúške poslušnosti zožali úspechy. A vzhľadom na tento jej špecifický charakter by bolo úplne super nájsť pre ňu niekoho, kto v nej bude práve tento potenciál rozvíjať a venovať sa jej. Bola by naozaj škoda nevyužiť to. S inými psíkmi a fenkami je znášanlivá i keď zo začiatku do nich pošteká ale to najmä od strachu. Venčia ju často aj detičky a nemá s nimi problém. Avšak vhodnejšia je k detičkám, ktoré už vedia ako sa ku psíkovi správať. Na vodítku chodí bez problémov. Potrebu vykonáva von keďže býva v koterci s vlastným výbehom. Takže je tam predpoklad, že základy hygieny už má. Hľadáme pre ňu domov do bytu alebo do domu so stálym prístupom dnu. 
Kimku nám priviezla hliadka MsP. Pravdepodobne žila v miestnej rómskej osade.

Kontakt

+421948082206
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • TEDY od Znojma

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1

  Mazlivý, hravý a přítulný TEDY hledá nový domov. Výška cca 30-40 cm, váha ca 20 kg. Má sílu. Mladá rodina s dětmi přecenila své síly. Dvě malé děti a pejska, který si chce hrát a potřebuje výchovu nezvládají a potřebují najít Tedymu nový domov. Tedy musí být přes den zavřený v kotci, skáče a malé děti by radostí shodil.Hygienické návyky má.

   

 • BALÚ - Nenáročný, za vše vděčný dědeček ❤ - ADOPTOVANÝ

  Našli domov, Pes, 12 let

  Jsem Balú, milující, vděčný, oddaný pejsek s velkým srdcem a něžnou duší ❤

  Jsem mazlivý, moc hodný, nenáročný, klidný. Na vodítku chodím krásně, krátké procházky mám rád, ale stačí mi i venčení na zahrádce. Manipulaci trpělivě snesu.


 • ❤ BARNEY - Medvídek s něžnými způsoby

  Senioři (od 7 let), Pes, 8 let

  Jsem ten nejvěrnější přítel, oddaný tulínek, mazlící medvídek, poslouchám, chodím na přivolání, umím si sednout, zůstat. S radostí Vám ukážu bříško a prosím o podrbání. Nezkazím žádnou legraci.

 • FILIPÍNA1 z Jimlína

  Dospělé (3-7 let), Fena, 6 - 8

  Filipína I. - váha při příjmu 5.5 kg, v kohoutku cca 31 cm, původní jméno, kastrovaná, čištění zubů. Filipína byla odebrána majitelce z nevyhovujících podmínek, byla velmi zanedbaná a špinavá. K cizím lidem je stále bázlivější, potřebuje čas, aby si důvěru získala. Velmi ráda si vyjde na procházku s každým venčitelem, chůzi na vodítku si během pobytu již osvojila. Filipína je k ostatním psům i fenkám nekonfliktní.
 • SURI z Jimlína

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 10 měsíců

  Suri - váha při příjmu 13.5 kg, v kohoutku cca 46 cm, nalezenec, silnější, zvětšené mléčné žlázy. Suri byla při přijdu do útulku velmi vyděšená, po karanténě se aklimatizovala a užívá si vesele přítomnost venčitelů. Suri je k lidem přátelská, ráda se pomazlí a ráda sI také zadovádí, jako každé správné štěňátko. Suri na vodítku chodí dobře, z povelů umí sedni, další povely bude potřeba doučit správným vedením.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací