Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Albert - malý kámoš - rezervovaný

4.12.2019 15:10 |  SMAZAT |  25.11.2019 |  785x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

10.týdnů

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brno
Albertek je nádherné psí dítě a potřebuje zodpovědné lidské rodiče. Zn. Nutně. 
Albertek je přenádherný kříženec a věrný kamarád. Je to milouš a extra krasavec. Zvědavý, mazlivý, hravý a hodný. Miluje všechny a všechno kolem sebe. Jeho štěněcí duše potřebuje lásku a vlídnost, je to jeste psí dítě. Albertek miluje lenošeni v pelíšku stejně jako běhání a hry s kamarády.
Chlapeček je čipovaný, očkovaný, odčervený, učí se hygienickým návykům. Váží 4.5kg, v dospělosti bude středního vzrůstu do 15.kg, zato však obřího laskavého srdce... Už teď vrtí ocáskem na lepší zítřky...Nenechte ho čekat.

Kontakt

734 899 083
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • RON

  Senioři (od 7 let), Pes, 8

  Ron je kříženec labradora, přijatý od majitele ve špatném stavu, velmi podvyživený a smutný.. odložený po 8mi letech společného zivota ..Ron miluje lidi, vyhledává jejich společnost, nerad zůstává sám. Pokud ho necháte samotného snaží se utéct za Vámi i za cenu prokousání plotu či dveří. Ideální by byl jako společník k jinému pejskovi, pak je v klidu. Případně do rodiny, kde nebude zůstávat sám.
 • Fenka Zoe hledá domov

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1

  Zoe - fena, 1 rok, 10kg Zoe je kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená. Zoe je kříženka , která vypadá jako výmarský ohař s jezevčíkem. Má velmi originální vzhled. Je to mladá krásná holka, která potřebuje výchovu a jistotu svého domova. Lidi má ráda, drží se jich, ale lehce se vystraší hlavně všeho z prostředí, co nezná. Doteď žila venku, doma se teprve učí v dočasné péči čistotnosti a slušnému chování. Je kamarádka s pejsky i fenkami, hodila by se k psímu kamarádovi, kterého by svou veselostí potěšila a zároveň by se od něj naučila zůstat v klidu v různých situacích. Není zatím moc vhodná do města, kde by se určitě v ulicích bála všeho možného okolo  snažila by se utéct. Raději klid venkova, les, pole, louka, psí kamarádi a děti.
 • PLUTO

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 rok

  Pluto - zrzavo nádherný kříženec středního vzrůstu, má asi 17kg a hromadu pozitivní energie. Je to akční, milující pes, který velmi vyhledává kontakt svého pána, rád by žil s druhým psem, protože špatně zvládá samotu. Je neskutečně hravý a chytrý, rychle se učí a baví ho to, pro dobrůtku a hezké slovo by se přetrhl.

 • ❤ ZIVI žije v bytě většinu dne sama, kdo se zamiluje a dá ji domov?

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  Roční fenečka, která žije v bytě téměř pořád sama. Majitelka ji dostala jako dárek coby štěňátko. Jenže panička je každý den až do večera v práci. A Zivi? Jen čeká a čeká a čeká. Smutná, zklamaná, plná energie a touhy po lidském kontaktu. Nevhodný a nedomyšlený dárek 😢

 • SUNNY - Malé sladké sluníčko :)

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 2 roky

   
  Krásná a vždy usměvavá.....
  Sunny je inteligentní, milá, mladá fenečka. Ráda si hraje s hračkami, aportuje a dovádí s ostatními pejsky. Z neznámých lidí je zpočátku nesvá, ale když si ji získáte, tak je to umazlené zlatíčko, co by vás samou láskou upusinkovalo. Ráda se mazlí a nechává se hladit na bříšku. 

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací