Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

IRIS - Něžná fenečka, která si prošla peklem, kastrovaná ❤

13.04.2020 18:56 |  SMAZAT |  19.09.2019 |  84x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky ( 6/2017 )

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Ptrukša, Slovenská republika

Iris si prešla peklom a teraz hľadá nebo na zemi, ktoré jej to utrpenie vynahradí. Som čipovaná, očkovaná a sterilizovaná. Budem šťastná na dvore aj v byte. V meste sa ešte musím naučiť žiť.

Rada mám pokojných a maznavých ľudí, ktorých mi budu venovať veľa lásky. Ľudí mám rada. Dobré deti som ešte nestretla, takže neviem či ich mám rada. Psíkovia sú moji kamoši.

Odkiaľ som ? Našli ma dobrí ľudia aj s mojimi šteniatkami v osade na východnom Slovensku. Mňa tam nevychované detiská podpálili a mojim šteniatkam veľmi ubližovali.

Kontakt

+421910 672 580
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Fenečka Broňa

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1

  Fenečka Brońa - x německého ovčáka, ale mnohem menší. Je to mladá roční fenečka. Broňa je zpočátku nedůvěřivá, bojí se lidem věřit, je velmi plachá, ale pak se na člověka velmi upne a nehne se od vás. Nerada je sama, doma zatím sama nedokáže být, dělá vše proto, aby dostala ven za vámi. Dá se to samozřejmě naučit, ale chce to čas a trpělivost. Ani venku nemůže být zatím sama, dokáže přeskočit i 150cm plot. Vše proto, že nedokáže být sama. K smrti ji to děsí. Určitě není vhodná pro delší pobyt v kotci, to by se utrápila. Na procházkách jí to baví a chodí vám doslova přilepená u nohy a neustále vás sleduje. Zbožňuje balónky a běhání, a když se dělají různé blbosti, to je v sedmém nebi. To se pak rozdovádí a je z ní normální veselý pejsek, sama je ještě vlastně sotva odrostlé štěně. Bylo by jí dobře ve společnosti druhého pejska. S ostatními psy vychází dobře a pomáhají jí získat sebedůvěru a hlavně není sama. Doma je čistotná, je vhodná i na pobyt uvnitř, ale ne sama (zatím). Prostě chce být pořád s vámi a milovat vás až za hrob. Je vhodná i k dětem. Broňa má jeden rok, váží cca 15kg. Je očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná. Na svůj nový domov čeká v Mokrých Lazcích (mezi Opavou a Ostravou), tel. 608 870 080.Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.czAdopční poplatek 1, 500 Kč.Více psů na FB Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.
 • Fenka Karolínka

  Dospělé (3-7 let), Fena, 3

  Karolínka Jednoočko - tříletá fajná veselá fenečka. Nemá jedno očičko (muselo se vyoperovat), ale na veselosti jí to vůbec neubralo. Je hravá, mazlivá, poslechne na zavolání, umí základní povely, rozumí si s ostatními pejsky i fenečkami. Má neustále dobrou náladu, takové psí sluníčko to je. Je čistotná a v bytě klidná. Vhodná k dětem i k jiným zvířatům. Karolínka má tři roky, 14 kg. Je očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná, má jen jedno očičko. Na svůj nový domov čeká v Mokrých Lazcích (mezi Opavou a Ostravou), tel. 731 089 709.Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz.Adopční poplatek 1, 500 KčVíce pejsků na FB Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.
 • Úžasný LEO ❤ - Odrostlé štěně se skvělou povahou

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 10 měsíců

   
  Akční, hravý, veselý, vysmátý a učenlivý mazlík ❤
  Leo je neuvěřitelně šťastné stvoření, taková radost ze života se jen tak nevidí. Těší se na každý den, na každou procházku, na každý zážitek, na každý kontakt s člověkem. 
   
 • ♥ Šteniatka ♥

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 2 mesiace

  June, Jasper, Jingles, Jade, July, Joy, Jewel a Josie sú ďalšie nechcené šteniatka, ktoré boli spolu s ich maminou zachránené z rómskej osady, keď mali len pár dní. Je medzi nimi 7 feniek a jeden psík. Majú približne 2 mesiace, v dospelosti budú väčšieho vzrastu, sú to krížence nemeckého ovčiaka. Sú to typické hravé, priateľské, nezbedné šteniatka, vhodné k ľuďom, ktorí majú čas a chuť sa psíkovi naplno venovať a vychovať ho Pred adopciou budú veterinárne ošetrené a čipované. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy, kastrácia v dospelosti a uhradenie adopčného poplatku. Nachádzajú sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte: FB správou, e-mailom: utuloktulacik@gmail.com alebo formulárom na našej stránke https://www.utuloktulacik.sk/adopcia
 • Dottie hledá domov

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1,5 roka

  Opatrná, bojazlivá, mazlivá, veselá

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací