Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

TRIOS - Velký mazlík, moc hodný a přívětivý pes, kastrovaný ❤

2.03.2020 15:02 |  SMAZAT |  19.09.2019 |  356x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

3,5 roku

Plemeno

kříženec ( 2/2016 )

Město, ve kterém se zvíře nachází

Ptrukša, Slovenská republika

Nádherný chlpáčik so zlomeným srdiečkom. Aj keď mi chýba labka zvládam všetko na troch.

Som zdravý, čipovaný, očkovaný, kastrovaný. Bude mi dobre v byte, ale aj v dome s prístupom dnu  

Rád sa maznám s človekom. Rád sa občas pohrám s plyšáčikom. Všetkých ľudí mám veľmi rád. Nemám problém so psami ani fenkami, ale občas žiarlim na svojho človeka. Mačky lovím.  

Odkiaľ som ? Našla ma v osade na východnom Slovensku. V minulosti som mal nejaký úraz následkom, ktorého som prišiel o zadnú labku.

Kontakt

+421910 672 580
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • BENÍK - Veselé, přátelské, aktivní střeštiprdlo ❤

  Dospělí (3-7 let), Pes, 6 let

  Aktivní prcek veselé a hravé povahy ❤

  Ben velmi rád chodí na procházky, zvědavě zkoumá terén, kde mu kdo zanechal nějaké to psí psaní. Teriéří akčnost a lovecké pudy se u Beníka nezapřou, kdyby byl navolno, je velmi pravděpodobné, že v tu chvíli by "ohluchnul" a více než páníčci, by ho zajímal zajíc nebo myška, proto absolvovat vycházku bez vodítka je čirý hazard.  • Sahara

  Dospělé (3-7 let), Fena, 4 a pol roka (narodená cca 7.4.2016)

  Rozkošná SAHARA je dokonalá psia dáma, veselá a hravá, priateľská k psíkom aj sučkám. Sahara zbožňuje deti a pozornosť každého človeka. Prechádzky zbožňuje a naozaj neexistuje nič, čo by sa jej dalo vyčítať, je úžasna. Sahara si hľadá domov v byte alebo v domčeku s prístupom dnu ku svojej rodine.
 • BŘÍZKA z Jimlína

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 2

  Břízka - váha při příjmu 9 kg, v kohoutku cca 31 cm, nalezenec, čipovaná-registrace nenalezena. temperamentní, přátelská, v kotci s jinou fenou, základní hygienické návyk Břízka je mladá, temperamentní a velmi přátelská psí holka. Má ráda lidskou i psí společnost, miluje procházky a pomazlení. Břízka na vodítku chodí velmi dobře, z povelů zvládá sedni. Má osvojeny základní hygienické návyky, je tedy vhodná k chovu do bytu. S ostatními psy i fenami se snáší velmi dobře, u nás sdílí kotec se starší fenkou a vychází spolu skvěle.
 • BOŘEK z Jimlína

  Senioři (od 7 let), Fena, 8

  Bořek - váha při příjmu 17 kg, v kohoutku cca 42 cm, nalezenec, kupírovaný ocas, tuková bulka na zádech, zánět uší-v léčení, rád jezdí autem. Bořek je starší, klidný pes, který má velmi rád lidskou společnost a rád se mazlí. Bořek na vodítku chodí dobře, z povelů umí sedni a rád dává pac. K ostatním psům i fenám je nekonfliktní, snášenlivost s ostatními psy a fenami však nutno vyzkoušet!
 • BRUT z Jimlína

  Senioři (od 7 let), Pes, 8

  Brut - v kohoutku cca 70 cm. Brut byl odebrán majitelce pro týrání, při přijmu do útulku byl zanedbaný, špinavý, hubený. V útulku nabral nějaké to kilo, podstoupil čištění zubů, odstranění paspárků, bradavice pod okem a také kastraci. Brut na vodítku chodí dobře, z povelů umí sedni, lehni, rád dává pac, na své jméno reaguje. Miluje dobroty a delší vycházky. Ostatní psy si vybírá, snášenlivost s ostatními psy a fenami nutno vyzkoušet! 

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací