Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

ARTÚR

21.07.2019 17:40 |  SMAZAT |  12.06.2019 |  140x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

mesiac

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Štúrovo
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Akela, Ajax, Axel a Artur sa našli vyhodené medzi dvoma dedinami. Šteniatka boli extrémne vychudnuté a začervnené. Majú ca 7 týždňov, podľa labiek predpokladáme v dospelosti max stredný vzrast. Boli veľmi plachí, vystrašení, no pomaličky si už zvykajú na to, že sú ľúbení. Majú veľmi milú, priateľskú, mojkavú povahu, ľudí a psíkov ľúbia nadovšetko. Ak by ste im vedeli poskytnúť DO alebo nový domov, kontaktujte nás do správy alebo na ozpriatelpes@gmail.com.
.
.

Kontakt

Lívia: +421 908 598-467
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • DOMINIK -stoprocentně snášenlivý se psy, aportér

  Dospělí (3-7 let), Pes, 3

  Pes přivázaný k dopravní značce u silnice, pes vyhublý, opuštěný, zrazený, smutný...pes, který přesto nezanevřel na lidi a znovu se naučil radovat ze života. Dominik je menší kříženec německého ovčáka, jsou mu asi 2-3 roky, váží 27 kg. Krásně vychází s jinými pejsky, umí výborně aportovat, rád si hraje. Něžné dívky a ženy má rád, k mužům je trochu ostražitý, možná mu někdo ubližoval. Ale jakmile někoho zná, je to kontaktní mazel, poslušný, úžasný a ovladatelný pes, dokonce čistotný. Přejeme si pro něj lepší život než měl doposud, nechce být opuštěný u boudy, chce si užívat lidské pozornosti a pravého života milovaného psa.
 • LESLIE - fena, aktivní, mladá, chytrá

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 7 měsíců

  Leslie je takový rarach, se kterým se rozhodně nebudete nudit. Momentálně je v pubertě, je jí zhruba 7 měsíců, nevyřáděná, potřebuje pohyb, aktivitu, zábavu, zaměstnat hlavu i tělo, zatím výchovou nepolíbená, ale je to chytrá holka, co se rychle učí. Výhodou je, že výborně reaguje na pochoutky a má ráda lidi, v každé velikosti a každého věku. Její projevy lásky jsou občas trochu náročné, jakoby zapomněla, že už není malé štěňátko, ale váží 21 kg.
 • SYLVA - bandog, po zemřelém majiteli

  Dospělé (3-7 let), Fena, 5

  Sylva je psí dáma, která ztratila všechno.. umřel jí milovaný páníček, někdo ji odvezl pryč z místa, kde bydlela, ztratila pocit bezpečí, ztratila důvěru k lidem, ztratila víru v budoucnost... Sylva to prožívá, uzavřela se do sebe, neví, co ji čeká. Je to hodná rozumná pětiletá fenka, co na člověka nejdřív zkoumavě kouká a nechává si odstup, ale po chvilce zjistí, že to s ní myslíte dobře a na procházkách si přijde pro pohlazení a pomazlení. Sylva je bandog, váží 40kg a potřebuje domů ... Ostatní pejsky v útulku moc ráda nemá, ač byla prý zvyklá na velké psí spolubydlící. Sylva odejde do adopce kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Kontakt 736 769 601
 • ❤ TIMMY a TEO❤

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 2 měsíce

  ŠTĚŇÁTKA Z KRABICE K ADOPCI
 • ❤ ELIŠKA - Černé štěňátko s kapkou mléka na hrudi

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 5 měsíců

  Eliška je nejen velmi krásná, ale má i skvělou povahu.....

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací