Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

MOLLY hľadá domov

10.07.2018 19:09 |  SMAZAT |  9.05.2018 |  398x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

5-6 mesaicov

Plemeno

Kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Dolný Kubín
Molynka je klbko energie, ktoré potrebuje aktívny domov. Je veľmi múdra a poslušná
aktívna, milá, spoločenská, znášanlivá so všetkými :)
Molly vek: 4-5 mesiacov Molly je obrovská kopa bláznovstiev. Miluje psíkov, zbožňuje behať, jašiť sa. Od malička nemala šťastie na domov, prišla k nám z nevhodných podmienok a preto nemá ešte 100% návyky a nemá určené pravidlá. Je to akčné krásne šteniatko, momentálne 10 kilové :) Molly je ale veľmi vnímavá a múdra a tak ako si ju vychováte taká vás nude spravádza po celý život. Pre Molly odporúčame určite aktívnejšiu rodinku. Ideálne by bolo keby mala nejakého psieho parťáka, alebo aspoň kamošov na vybláznenie :) Predpokladáme, že bude stredného vzrastu. Hľadáme domov, kde si je každý člen rodiny vedomý, že psík je živá bytosť a bude vás sprevádzať viac ako 10 rokov. Dokonalá Molly hľadá dokonalý domov. ❤️ ozkubinskalabka@gmail.com

Kontakt

+421903443303
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • BERUŠKA z Jimlína

  Dospělé (3-7 let), Fena, 4

  Beruška, váha při příjmu 8 kg, v kohoutku cca 29 cm, podle majitelky 4 roky stará, byla zabavena pro týrání, bez výchovy, jméno je původní. Beruška se k nám do útulku dostala již březí a porodila u nás krásná 4 štěňátka, ta již svůj domov našla a nyní přišel čas najít domov Berušce. Beruška byla zpočátku velmi nedůvěřivá a s vodítkem velmi bojovala. Je však velmi učenlivá a procházek si již s našimi dobrovolníky velmi užívá.
 • BOBO a BABU

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 6 měsíců a 2 roky

  Půlroční Bobo a dvouletá Babu hledají nové domovy - takové, kde je láska a trpělivost. Vyrostli jako páreček ze smečky, která se vymkla majitelům z kontroly. Jde o maminku se synem, kteří mají úchvatný vzhled i povahu. Jde o pár kilové dárečky s rozkošným ksichtíčkem a ještě úžasnější, mazlivější povahou. Mají bezmála pět kilo a do postele se vejdou přesně tak akorát..jen je přikrýt peřinkou až po čumáček. 

 • DAGO

  Dospělí (3-7 let), Pes, 5 let

  Nádherný majestátní pes, povahově zprvu opatrnější, ale velmi milý a hodný....

 • BABU a BOBO

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 2 roky a 6 měsíců

  Dvouletá Babu a půlroční Bobo hledají nové domovy - takové, kde je láska a trpělivost. Vyrostli jako páreček ze smečky, která se vymkla majitelům z kontroly. Jde o maminku se synem, kteří mají úchvatný vzhled i povahu. Jde o pár kilové dárečky s rozkošným ksichtíčkem a ještě úžasnější, mazlivější povahou. Mají bezmála pět kilo a do postele se vejdou přesně tak akorát..jen je přikrýt peřinkou až po čumáček. 

 • SHIRA - kouzelná sněhobílá laňka

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  Shira je kouzelná mladá fenečka se sněhobílou srstí a dokonalou povahou: milá, inteligentní a přátelská. K ostatním psům bezproblémová, k lidem kamarádská. Touží po láskyplné náruči, teplém pelíšku, plné misce a hlavně po domově, kde ji již nikdy neopustí.  

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací