Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Mix jazvečíka

30.11.2017 14:47 |  SMAZAT |  25.11.2017 |  714x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

2 mesiace

Plemeno

jazvečík

Město, ve kterém se zvíře nachází

Námestovo
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Táto malá krásavica bola nájdená v Breze (okres Námestovo). Má cca 2 mesiace, je to ešte malé bábätko, ktoré nechápalo, prečo sa ocitlo von v snehu vyhodené. Bola celá uzimená, triasla sa, dlho sa spamätávala, kde je. Aj keď jej začiatok nebol najlepší, veríme, že sa dostane do tej správnej rodiny, ktorá jej všetko vynahradí. Ako každé iné šteniatko nemá hygienické návyky, treba ju to naučiť. Rovnako ako všetky povely, chôdzu na vodítku, preto očakávame, že nový majiteľ bude mať dostatok trpezlivosti. Fešanda je však veľký maznák, veľmi si užíva prítomnosť ľudí, má rada aj ženy, aj chlapov aj malé deti - treba však rátať s tým, že onedlho bude meniť zúbky a určite bude všetko chcieť hryzkať. Hľadáme pre ňu domov vo vnútri v dome/v byte, určite by sa potešila záhradke, ako aj inému psiemu kamošovi/kamoške. Pred adopciou posielame záujemcom na vyplnenie predadopčný dotazník (zaberie vám to cca 5 minút), po dohodnutí všetkého potrebného sa pri adopcii podpisuje adopčná zmluva a platí adopčný príspevok. Krásavica bude odčervená, čipovaná, raz očkovaná, podmienkou je kastrácia (OVH) po dovŕšení vhodného veku. Určite ju nedáme niekde na reťaz, alebo s celoročným pobytom von. Zaslúži si mať super domov medzi ľuďmi, ktorí jej venujú svoj čas, budú ju cvičiť, trénovať, aby z nej mali vychovaného psíka. Ona sa vám určite odvďačí svojou vernosťou. Kontakt na dočaskárku: 0918870192. V prípade záujmu o adopciu, prosím, napíšte na: oznufacik@gmail.com
hravé šteniatko
nájdená na ulici

Kontakt

421918870192.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • ❤️ KÁŤA ❤️

  Dospělé (3-7 let), Fena, 5,5 roku

  Náramná krasavice, dokonalá parťačka, veselá a aktivní inteligentní fenka....Káťa miluje pohyb a vodu v jakékoliv formě, proto hledáme páníčky, nejlépe ženu, na muže si musí zvyknout, ale jakmile ho pozná, nehne se od něj, kteří vedou aktivní život, chodí po horách a kopcích, na tůry, do lesa, k rybníku, prostě nejsou to žádní lenoši, to by trpěla Káťa i vy. Lidé to musí být klidní a vyrovnaní, Káťa nesnáší křik ani jen zvýšený hlas, vzbuzuje to v ní velký strach a v tu chvíli dokáže zaútočit. Je vhodná do bytu, nejlépe však do domečku se zahrádkou pouze s přístupem dovnitř domu, je tak zvyklá z dočasné péče a nehodláme na tom nic měnit ani v novém domově. Káťa je vhodná i k dětem, ale pouze těm větším, odrostlým, rozumným. Hledáme ji domov, kde nejsou žádná jiná zvířata, je velmi majetnická a na psa dokáže zaútočit a zranit ho, proto ji také hledáme jiný domov, v dočasné péči útočí na psy, nejen na feny, jsou to z 80% malí starouškové, kteří jsou z ní vyděšení. 

 • ❤️ LIPANKA ❤️

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 4 měsíce

  Sladké a mazlivé, chytré a zvědavé, hravé a veselé, co napsat o tomto překrásném stvořeníčku než samá superlativa?

  Lipanka je opravdu moc inteligentní mrňavka, kterou zajímá úplně všechno. Hygieně a chůzi na vodítku se zatím učí, je u dočasné tety teprve chvíli, ale my již nyní vidíme, že toto štěně má v sobě obrovský potenciál býti dokonalým rodinným psem. 

  ❤️

 • ❤️ BLANIČKA ❤️

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 4 měsíce

  Nádherná princezna s úžasnou povahou.....

  Blanička je moc milé, mazlivé, tulivé a zvídavé inteligentní štěňátko, které hledá super parťáky na celý život. Všemu se tato šikulka teprve učí, ale je opravdu bystrá, takže si myslíme, že základy se naučí už ve školce u dočasné tety. Kdyby šla domů velmi brzy, je to na vás, páníčci, aby jste si tohle něžné stvořeníčko vychovali k obrazu svému.

  ❤️

   

 • ALENKA z SOS

  Dospělé (3-7 let), Fena, 3 - 4

  Alenka je zlaťoučká fenečka, která se našla celá vychudlá, zničená po štěňátkách. Postupně se dává dohromady. Napříč minulosti je velmi vlídná a milá fenečka. Věrná společnice, která by trávila veškerý čas po boku milovaného člověka.

 • MOLLY -štěně

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 6 měsíců

  Molly je takový veselý drobek. Váží jen 4,1 kg, je jí asi 6 měsíců. Všechny nadšeně vítá, lehá si na záda na mazlení, chce si hrát jako každé štěně. K tomu má krásná ouška a je prostě celá legrační a je jí všude plno. Molly se hodí do rodiny, k dětem, jiným psům i kočkám, jen musí mít společnost, aby se měla s kým mazlit a s kým si hrát.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací