Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Mix jazvečíka

30.11.2017 14:47 |  SMAZAT |  25.11.2017 |  605x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

2 mesiace

Plemeno

jazvečík

Město, ve kterém se zvíře nachází

Námestovo
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Táto malá krásavica bola nájdená v Breze (okres Námestovo). Má cca 2 mesiace, je to ešte malé bábätko, ktoré nechápalo, prečo sa ocitlo von v snehu vyhodené. Bola celá uzimená, triasla sa, dlho sa spamätávala, kde je. Aj keď jej začiatok nebol najlepší, veríme, že sa dostane do tej správnej rodiny, ktorá jej všetko vynahradí. Ako každé iné šteniatko nemá hygienické návyky, treba ju to naučiť. Rovnako ako všetky povely, chôdzu na vodítku, preto očakávame, že nový majiteľ bude mať dostatok trpezlivosti. Fešanda je však veľký maznák, veľmi si užíva prítomnosť ľudí, má rada aj ženy, aj chlapov aj malé deti - treba však rátať s tým, že onedlho bude meniť zúbky a určite bude všetko chcieť hryzkať. Hľadáme pre ňu domov vo vnútri v dome/v byte, určite by sa potešila záhradke, ako aj inému psiemu kamošovi/kamoške. Pred adopciou posielame záujemcom na vyplnenie predadopčný dotazník (zaberie vám to cca 5 minút), po dohodnutí všetkého potrebného sa pri adopcii podpisuje adopčná zmluva a platí adopčný príspevok. Krásavica bude odčervená, čipovaná, raz očkovaná, podmienkou je kastrácia (OVH) po dovŕšení vhodného veku. Určite ju nedáme niekde na reťaz, alebo s celoročným pobytom von. Zaslúži si mať super domov medzi ľuďmi, ktorí jej venujú svoj čas, budú ju cvičiť, trénovať, aby z nej mali vychovaného psíka. Ona sa vám určite odvďačí svojou vernosťou. Kontakt na dočaskárku: 0918870192. V prípade záujmu o adopciu, prosím, napíšte na: oznufacik@gmail.com
hravé šteniatko
nájdená na ulici

Kontakt

421918870192.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • BAKOUŠEK

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, do 1 roku

  Přirozeně aktivní, hravý, moc hodný, přátelský a milý pes hledá akční páníčky, se kterými bude moct trávit společný čas, ať už na procházkách, výletech, túrách, při psích aktivitách nebo jen tak, při válení se u televize nebo při vaření oběda v kuchyni :). 

 • Herkules - NeverEnding SuperFriendly Sweet Love - Prague ♥

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 8-9 měsíců

   

  Absolutně přátelský, pusinkovací, objímací, radostný, vrtící se Nekončné Štěstí, které zbožňuje každého na potkání. Smečkovitý, hravý, inteligentní, vytrvalý aportér, milovník míčků, dětí, zábavy a her. :) 22 kg Nevyčerpatelné Lásky, která bude radostí skákat,  už jakmile Vás poprvé uvidí :) A nedá Vám pokoj, protože prostě miluje všechny, jako každé bláznivé a hravé štěně, které má energie na rozdávání, všude je doma a na všechny se okamžitě naváže a užívá si dosyta veškeré pozornosti, která proudí jeho směrem. 

 • Ron

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 8 měsíců

  Velký kámoš...
 • Vlček Blacky - My Amazing Diamond Miracle - Brno / Olomouc ♥

  Dospělí (3-7 let), Pes, 5-6 let

  Super inteligentní, hodný, úžasný a hravý pes, doma klidná relaxační Liánka a Ocásek, venku akční sportovec. Radostný, optimistický, učenlivý, přítulný, mazlivý, poslušný a absolutně vděčný za život, kde je součást rodiny a lidské smečky :)  

 • LILLIAN alias LULU - čokoládová kráska:-)

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, cca 18 měíců

  Nádherná ušlechtilá duše, která si ve svém mladém věku prošla velmi krušným obdobím. Přesto miluje lidi, miluje život a do budoucnosti hledí s bezbřehým optimismem:-)

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací