LINDA - aktivní, skotačivá, mazlivá - budoucí hvězda agility

28.01.2020 18:14 |  Štěňata (2-8 měsíců) |  17.09.2019 |  730x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Lúčenec s možností převozu
Linda je extrémně přátelská, aktivní a nadšeně se vrhá do každé činnosti a každého nového dobrodružství. Hledá si AKTIVNÍHO páníčka, se kterým bude trávit čas a který ji bude umět zabavit. Linda má báječnou povahu, do teď se jí sice nikdo nevěnoval a nevychovával ji, ale je velmi šikovná a bystrá, rychle se všemu učí. Má spoustu energie a lásky na rozdávání, ráda skáče - byla by ideální na psí sporty. K lidem, k ostatním pejskům, fenkám i kočkám je přátelská. Miluje děti, ale je to ještě praštěné štěně, takže malé děti by mohla nechtíc povalit. Vhodná k domku se zahradou (s přístupem domu). Pro aktivního člověka ideální a vděčný parťák do každého počasí. :) 
Fenečka byla nalezena živořící na smetišti s kožní (nepřenosnou) chorobou demodex, je již v pořádku, ale ještě jí zarůstá srst na zádech. Na lidi nijak nezanevřela, naopak si jejich přítomnost neskutečně užívá. Je to ještě štěně a konečně se může s lidmi vybláznit, skotačí a mazlí se jak o závod. Je potřeba ji vychovávat, hygienické návyky už vcelku zvládá, ale doma sama není moc zvyklá a má pak tendenci si najít nějakou zábavu/ničit věci. Je však velmi bystrá, rychle se učí a má velmi veselou a milou povahu. Ideální by bylo umístění v domku se zahrádkou, kde by mohla venku lítat, ke člověku, který se jí bude věnovat, bude s ní běhat nebo chodit na agility - tam bude zcela jistě excelovat. Linda je překrásná fenka, bohužel se velmi těžce fotí - opravdu chvilku neposedí. :) 
Linda je odčervená, očkovaná, čeká ji kastrace. Předpokládáme střední vzrůst, nyní má cca 12 kg a ještě trochu vyroste. Domů půjde na adopční smlouvu s uhrazením adopčního poplatku. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti. 

Kontakt

+421907504489 Michaela
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací