DÁŠENKA z Prahy

12.06.2019 07:21 |  Seniorky (od 7 let) |  7.12.2018 |  315x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

11

Plemeno

Německý špic

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha - Libeň
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

Dášence zemřela panička a rodina se jí chtěla zbavit. Přišla k nám vystrašená, s těžkým zánětem v uších a bez řádných hygienických návyků. Hygienu už zvládá, ale strachu se zbavuje velmi pomalu, je hodně nedůvěřivá vůči cizím lidem a snadno se leká. Spíš tíhne k ženám, když si zvykne, ráda se mazlí a vyžaduje pozornost (i štěkáním, když je "panička" opodál bez ní).

Dášenka je vhodná k dospělým či starším lidem, nejlépe ženě nebo rodině, v níž je žena, kde jí poskytnou trpělivost a péči, kerou potřebuje. S ohledem na srdíčko jsou vhodné kratší, klidnější  procházky. S ostatními psy se snese bez problémů, problém by nejspíš nebyl ani s jinými domácími zvířaty.

Má zvětšené srdíčko a nedomyká jí chlopeň (do příchodu k nám nijak neléčeno), aktuálně bere léky na srdce, odvodněné a rozšíření průdušek (Vetmedin, Furon, Oxyphyllin ) a je třeba počítat s častějšími kontrolami u veterináře (odběry krve a sono). 

 

Kontakt

724 526 537, 605 256 960
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací