♥ Tyra ♥

4.12.2022 21:09 |  Mladé (9-35 měsíců) |  26.07.2022 |  90x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Tyra a som mladá, ešte len ročná fenka, kríženec stredoázijského ovčiaka. Už teraz som obrovského vzrastu a ešte určite zmohutniem. Hľadám si aktívnu, zodpovednú rodinku, ktorá ma poriadne výchova, ktorá má skúsenosti s podobným plemenom a hlavne vie zvládnuť aj náročnejšiu povahu psíka. Žiaľ mám hendikep, kvôli ktorému bude moja výchova ešte náročnejšia. Nepočujem, preto potrebujem rodinku, ktorá bude mať na mňa naozaj dostatok času a trpezlivosti. Som ešte také obrovské šteniatko a niekedy pri hre poriadne rozšantím. Som ale milujúca, učenlivá fenka, ktorá túži po svojom domove. Som vhodná do domu s veľkým kotercom a zateplenou búdou, kde budem mať svoje miesto. Som vhodná aj k iným priateľským seberovným psíkom, s ktorými sa budeme môcť spolu poriadne vyblázniť. Dúfam, že si nájdem skvelý domov, kde zo mňa vychovajú perfektného psíka.
Tyra bude pred adopciou veterinárne ošetrená, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací