LISA - Nenáročná, vděčná, miloučká kráska ❤

5.12.2022 14:45 |  Mladé (9-35 měsíců) |  1.02.2022 |  543x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1,5 roku

Plemeno

Německý ovčák x kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Tachov

Ahoj, mám se představit...hmmm, co o sobě napsat? Jsem taková umazlená žížalička, jemňounká jako prachové peříčko. Nenáročná, nekonfliktní, žádný hyperaktivní blázen. Trochu stydlínek, co potřebuje trochu času na otrkání. Teprve teď se učím poznávat svět a jsem prý šikovná. Dobře by mi bylo v domečku se zahrádkou a spaním v teple v klidnějším prostředí, NE velkoměsto. Hygienu zvládám s přehledem, nic neničím.Hlučná domácnost a mrňavé ratolesti by mě taky děsily. 

NUTNĚ K SOBĚ potřebuji psího parťáka/parťačku. Kočičky a jiná zvířátka neznám, ale myslím, že bych se s nimi dokázala podělit o domov. I já jsem od bývalého páníčka dostala šanci na snový psí život, tak bych ji strašně moc chtěla využít.

Zatím tedy pa, tvá Lisa ❤

S adopčním poplatkem 2.500,- (naočkovaná komb vakcínou, přeočkovaná, 3x odčervená, načipovaná, vykastrovaná, Bravecto proti parazitům).

Pokud máte o Lisu zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (pokud 2 - 4 dny neodpovím, nebojte - ozvu se).

Psí útulek U Šmudliny Tachov - Vítkov: 724 583 768

 

 

Kontakt

724583768
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací