ZARA - akční a věčně dobře naladěná holčička:-)

16.02.2019 11:31 |  Mladé (9-35 měsíců) |  16.08.2018 |  1013x

V péči Home4PetsV péči Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

do 2 let

Plemeno

x Německý ovčák ve zmenšeném provedení:-)

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha - Benešov
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

Přítulné a radostné stvoření milující pozornost lidí, vděčné za každé pohlazení a pochvalu:-)

Zara je milá nekonfliktní a hravá slečna s povahou NO, přestože velikostí je spíš "střeďák". A tak pokud milujete ovčáky, ale jsou pro Vás z nějakého důvodu příliš velcí, Zara je pro Vás ideální volbou. Ovládá již některé povely a pokud si k Vám vytvoří vztah, chodí krásně i bez vodítka, nevzdálí se od Vás, dokonce ani za zvěří. Potřebuje k životu hodně pohybu, ideální by pro ni byl domeček se zahradou, ale s přístupem dovnitř. O samotě v bytě by mohla trpět separační úzkostí, ale hodně záleží na vytvořeném vztahu se svým člověkem a i to by se dalo s trochou trpělivosti zvládnout... U nás sdílí bydlení i výběh s Foxym a náramně jim to oběma vyhovuje. Takže psí kamarád podobného založení vítán:-)

Za společné chvíle, ať už mazlení, učení nebo sport, je neskutečně vděčná, baví ji aportování a v podstatě jakoukoliv zábavu si pro ni vymyslíte, určitě bude mít radost.

Očkovaná, ošetřená proti parazitům, čipovaná, KASTROVANÁ, ve skvělé kondici i náladě:-)

Adopční poplatek: 4.350,-Kč

Přidáváme příběh jejího života:

Zarkin príbeh začal na jednom družstve....od šteniatka na reťazi...po nejakom čase už však vedenie družstva Zorku nechcelo, a tak privolali veterinára na utratenie...v tom čase už bola Zorka kotná....zamestnanci družstva však vedúcich uprosili, že skúsia nájsť iné riešenie....kŕmili ju, maznali, proste milovali, no ani jeden z nich si ju domov vziať nemohol....a tak nás poprosili o pomoc... Zorku sme prevzali tri dni potom ako sa jej narodili šteniatka...žiaľ, šteniatka sa už nenašli....čo sa stalo nikto nevie...či to bola líška alebo opäť ľľudská zloba... :( a tak sme prijali túto zlomenú smútiacu dušičku. Nemali sme miesto, no nemohli sme ju tam už viac nechať....vzala si ju naša dočaskárka len ako urgent na pár dní a nakoniec skončila v karanténe...nájde sa niekto, kto jej dá pocit skutočného domova?? Kto jej ukáže, že existuje aj niečo iné ako reťaz?? Ona čaká len na to...na to, že ju bude niekto milovať a verte, že Zara vám tu lásku opätuje milioonkraaat :)

 

Kontakt

+420 774 706 026
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací