♥ Andy a Lakina ♥

2.02.2023 21:14 |  Dospělé (3-7 let) |  7.07.2022 |  158x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, voláme sa Andy a Lakina a hľadáme si spoločný domov. Máme 4 roky a sme menšieho vzrastu, ja Lakina 14kg a Andy 10kg. Zachránili nás z reťaze, môj kamarát Andy bol so mnou od malého šteniatka. Spolu nás zachránili a spolu sme ostali aj do dnes. Spolu tvoríme super dvojku a navzájom sa dopĺňame. Prvé dni v útulku som sa veľmi bála a neverila som nikomu len Andymu, ktorá mi pomáhal sa každý deň osmeliť viac a viac. Konečne sme už obaja pomaly zabudli na všetko zlé, sme veselé, kontaktné, priateľské psíky a sme pripravení nájsť si rodinku, kde budeme navždy spolu. Sme na seba dosť naviazaní a dúfame, že nás nikto nerozdelí. Veríme, že si nájdeme ten najlepší domov na svete.
Andy a Lakina budú pred adopciou veterinárne ošetrení, čipovaní a kastrovaní. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. Nachádzajú sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací