AURORA

29.09.2023 16:06 |  Dospělé (3-7 let) |  3.05.2022 |  275x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Plemeno

větší kříženka bull plemene

Město, ve kterém se zvíře nachází

Lanškroun
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
"Moje jméno je Aurora právě se porozhlížím po novém domově a hlavně po zodpovědných majitelích. Jsem krásná, 3 letá, kříženka Bull plemen, čokoládová fešanda, co vás jistě chytne za srdce, nicméně, potřebuji zkušenější páníčky, kteří se mnohou budou pracovat. Jsem středně velká, vážím kolem 25 kilo a ráda bych našla trvalý a skvělý domov. Jsem zpočátku nejistá k cizím lidem, takže štěkám, chyběla mi správná socializace, po chvíli, jak zjistím, že je vše v pořádku, lísám se a jsem mazel, ukazuju břicho a užívám si pozornost svého člověka. Jsem aktivní a miluju pohyb, jistě bych se hodila i na nějaké psí sporty, kde bych vybila energii a ráda bych si dopřávala i hodně vyžití venku. Hledám zodpovědné, zkušené majitele, ideálně bych měla i k dispozici zahradu, kde bych se mohla vyběhat. Vaše Aurora."
Aurora je 3 letá, překrásná fena, kříženec Bull plemen, čokoládové barvy. Byla pořízena jako třetí pes, do menší smečky, nicméně časem se přestala snášet s další fenou a díky opakovaným rvačkám, musí být momentálně oddělena. Je to nejistá, zpočátku nedůvěřivá holka, které chyběla správná socializace a výchova, na cizí lidi zpočátku štěká, než se ujistí, že jí nic nehrozí, pak je z ní obrovský mazel a velmi kontaktní a milující fena. Je velmi aktivní, miluje hračky, balony a ráda by si dopřála dostatek pohybu a vyžití. Potřebuje zkušené majitele, kteří ji dodají jistotu a řád, budou s ní dostatečně pracovat a budou mít přirozenou autoritu a zároven nezklamou její duši a důvěru. Potřebuje důsledné, ale laskavé a pozitivní vedení, vyrovnané lidi, kteří na ní budou mít čas. Ke psům je většinou venku nekonflitkní a nevšímá si jich, pokud na ní nedoráží a neštěkají, to pak spustí také. Doma zvládá jednoho vyrovnaného psa, ale ne s každým by si sedla a dokázala v klidu vyjít i dlouhodobě doma, občas přepne do "Bull modu". Kočky netoleruje vůbec. Byla by vhodná jako jedináček, do klidného, ničím nerušeného prostředí, kde by mela zajetý režim a pravidla. Doma je zvyklá zůstávat dlouhodbě o samotě.
K dětem se zcela jistě vůbec nehodí. Aurora je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a očkovaná. Nachází se v Lanškrouně, kde je možné ji navštívit ( u původní majitelky) Do adopce půjde po předchozí návštěvě, ideálně více navštěv, předkontrola nového domova, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, napište vaše zkušenosti, podmínky, ve kterých by Aurora bydlela u vás doma.

Kontakt

602259705
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací