SIMBA z Hodonína

16.01.2021 09:33 |  Dospělé (3-7 let) |  27.10.2020 |  87x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

6

Plemeno

Bull x

Město, ve kterém se zvíře nachází

Hodonín
Simba Hledá svůj milující domov, nejlépe v klidné části kvůli nesnášenlivosti s jinými psy, kteří jí ublížili a potrhali ouško. Je moc hodná a rozumná. Je ve výborné kondici a zdravá. Ano, budí respekt svým vzhledem. Možná se vám zdá příliš velká, příliš černá, příliš bullí... Přes to všechno je to mazel a tak strašně hodná. Miluje děti a lidi. Miluje život tak jak k ní den za dnem přichází. Těší se z maličkostí, jako je procházka, pamlsek nebo pohlazení. V jejích očích vidíte oddanost a lásku až za hrob. Pomozme jí ke krásnému domovu prosím.
 

Hledáme nejlépe domov v domku se zahradou a přístupem dovnitř. V bytě počítejte s častějšími vycházkami. Je očkovaná, odčervená, čipovaná a kastrovaná. Domů půjde s adopční smlouvou a po zaplacení AP.

Simba je pes do klidné rodiny. Miluje výlety a je vhodná jako jedináček. Pejsky si vybírá a fenky moc nemusí. Není to ale dogma a vedena zkušenou rukou by toto mohla časem zvládnout.

Kontakt

776 182 740
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací