Bella - R.I.P. :-(

5.10.2012 20:06 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  28.08.2012 |  1150x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Plemeno

Vestaj (vesnické tajemství - menší model)
Bellinka to nestihla, zůstala u nálezců než se jí podaří najít domov...potulovala se však po okolí a srazilo ji auto. Bylo to těsně před tím, než měla být kastrovaná a umístěna "raději pro jistotu" do KS. Je nám to moc líto, Bellinko. :-((( **************** Bellinka se přitoulala k jedněm sociálně slabším lidem na vychodě Slovenska a hned tam porodila štěňata. Štěňata se podařilo zachránit před smrtí utopením a všechna mají své skvělé domovy. Nyní na svůj opravdový domov čeká i Belka. Je to malá kříženka (na fotkách vypadá větší, ale je opravdu drobná - viz fotogalerie), zpočátku je k cizím nedůvěřivá, ale po čase se silně naváže na majitele a bude ho všude s láskou následovat. Ideální by byla ke starším lidem, je to takový nenáročný pejsek na pohodové trávení volného času.
Bella je asi 2 ročná mladá fenočka menšieho vzrastu (po kolená)..jedni ľudia ju prichylili ked sa tulala, porodila 7 šteniatok, ktorým sa našťastie už podarilo nájsť skvelé domovy! Ten svoj trvalý však potrebuje aj ona! spočiatku je nedôverčivá k novým ľudom a na nove prostredie si ťažšie zvyká, lebo je bojazlivejšia..no ak si zvykne - a určite si zvykne - bude to skvelá fenka, nepohne sa od svojho majiteľa a bude si ho aj pekne strážiť, bude maznáčikom! Vhodná skôr k starším pokojným ľudom, niekde na dvor, no aj do bytu, má hyg.návyky... Kto daruje tejto fenočke domov, ona mu po čase daruje celé svoje srdce! Neváhajte, je úžasne čarovná. ;)
Bella se nachází v jedné dědině u Vranova nad Toplou. Kontakty: tel. +421908540185, e-mail koniarka1818@azet.sk
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací