Rory zemřel - RIP :-(

17.08.2012 15:15 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  22.07.2012 |  1969x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

1,5 roku

Plemeno

kříženec kokra
RORY SVŮJ BOJ O ŽIVOT PROHRÁL A SVÉHO NOVÉHO DOMOVA SE TENTO ÚŽASNÝ MLADÝ PEJSEK NEDOČKAL. STAČILO MÁLO, JEDNA ADOPCE A MOHL NYNÍ NĚKDE SPOKOJENĚ ŽÍT. JE NÁM TO VELMI LÍTO. ODPOČÍVEJ V POKOJI, MILÝ RORY.------------------- 30/07 RORY OCHOŘEL, BYL U VETERINÁŘE, DOSTAL INJEKCE, ALE POTŘEBOVAL BY 24 HODINOVOU PÉČI A INFŮZE, MÍSTO TOHO JE V KS, NIKDO SE NENABÍDL SE O NĚJ POSTARAT V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ... DRŽÍME PALCE. :-(--------------- Rory byl (spolu se svým parťákem Garrym) odebrán bezdomovcům, u kterých byl držen na krátkém řetězu v hrozných podmínkách. Velikostně je cca po kolena, svým vzhledem nezapře mezi předky kokra. Je velmi hravý, mazlivý, přátelský, snášenlivý - vhodný i do rodiny s dětmi. Je to pohodový veselý pes.
Rory je mladý pohodář menšího/středního vzrůstu. Má rád lidi a lidskou přítomnost vyhledává, je snášnlivý i s ostatními psy, krásné by bylo, kdyby mohl do adopce i se svým kamarádem Garrym, ale vůbec to není nutné, lehce najde si kamarády mezi cizími pejsky. Je vhodný jak na zahrádku s přístupem do domu, tak i do bytu s dostatečným venčením.
Kontakt: tel. +421908540185, e-mail koniarka1818@azet.sk
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací