ŠPAGY *MODROOČKA* - R.I.P.

12.07.2013 09:29 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  24.05.2013 |  1268x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

12 týdnů

Plemeno

elegantní x jezevčíka na dlooouhých nohách

Domova se nedočkala, těšil se na ni jeden fajn pán. Myslím na Tebe. Špagy je krásně tříbarevná, veselá a hravá. Je to šikovné štěně, tvárné a skotačivé. Předpokládaný vzrůst v dospělosti tak akorát; cca 8 kg.

Správné štěně, hravé.

Špagy má pochroumanou přední nožku (zlomená a nesprávně srostlá), což ji v pohybu neomezuje, je to správné, veselé štěně, nadšený olizovač nosu a okusovač uší :) V současné době bydlí v útulku na Ukrajině, kde byla nalezena u silnice v křoví, sama bez mámy. Uvítala by proto ten pravý domov, v bytě či domu se zahrádkou, i zvířecího kamaráda. Převoz z Ukrajiny do ČR téměř kamkoliv po dohodě, bude čipovaná a mít psí pas. Adopční poplatek 3.000 Kč, zahrnuje část veterinárních nákladů (je očkovaná, odčervená) a přepravu. Podmínkou pro převzetí je podpis adopční smlouvy a kastrace ve vhodném věku. V případě zájmu volejte, pište, domluvíme se tak, aby byla šťastná jak Špagy, tak Vy!

Kontakt

Monika 739 679 578
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací