BENÍK Odpočívej v pokoji, broučku

22.07.2018 20:06 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  28.04.2018 |  704x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Plemeno

kříženec 14 kg

Město, ve kterém se zvíře nachází

Lysá nad Labem
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

Psí anděl s povahou přátelskou, milující a nekonfliktní. Doma se chová naprosto vzorně a nevadí mu ostatní klidní a hodní pejsci. Je to mazlíček, rád se projde na zahrádce, je čistotný a bezproblémový. Důvodem požadovaného utracení byla nově zjištěná cukrovka - Beník je tedy diabetik. To ovšem není nic dramatického, co běžný člověk nezvládne, aplikace inzulinu zabere normálnímu smrtelníkovi pár sekund a Ben si maličkou včeličku nechá úplně v klidu ďobnout do kožíšku bez mrknutí oka.Po všech vyšetřeních a krátké hospitalizaci na veterinární klinice má Ben nastavenou správnou dávku inzulinu, která mu dostatečně stabilizuje hladinu cukru. Jde o maličkou injekci pod kůži, kterou potřebuje 2x denně, vždy půl hodiny po jídle. Jídlo by měl mít 3 - 4 x denně. Všechno snáší krásně, nepoznali byste, že má sebemenší nemoc. K jeho smůle ovšem v minulosti prodělal několik epileptických záchvatů, tudíž bere 2x denně tabletku. Možná si řeknete, diabetik a ještě epileptik, to nechceme, nezvládneme, ale Beník za svou situaci nemůže, je to maximálně přizpůsobivý a nenáročný miláček, nemá žádné projevy nemoci. Máte - li dobré srdce a chcete - li skutečně pomoci bytosti, která to opravdu potřebuje, adoptujte si Beníka, vaši péči a lásku vám mnohonásobně vrátí. Jeho léky a inzulin, včetně dalších možných vyšetření bereme do budoucna na sebe a jsme připraveni s nimi novým majitelům pomoci. Změňte osud Beníka, nehleďte na něj jako na nemocného a hendikepovaného, je to skvělý kluk, jen měl zkrátka smůlu. Osud mu naložil už dost, teď je řada na změnu, jeho život můžete změnit třeba práve vy.

"Říkají mi Ben a už jsem tu s váma neměl být. Měl jsem být za duhou, po smrti, měl jsem navždy odejít díky vůli svých majitelů. Paní doktorka ale kroutila hlavu, ten den jsem se podruhé narodil, zvedla telefon a byl jsem zachráněn. Je mi 8 let, jsem malý vděčný zrzeček, střapatý oddaný andílek. Moje teta i ostatní lidičky jsou ze mě unešení a nadšení, protože já jsem vážně dokonalej kluk. Svojí budoucí rodinu zoufale vyhlížím, přeji si páníčky hodné a vlídné, jako jsem já sám. Nejsem atlet a uvítám starší i mladší laskavé lidičky, po jejichž boku budu milovaně žít a společně s nimi lenošit na gauči nebo brouzdat zahrádkou. Najdu - li vás a vy mě, spokojeně a šťastně překonáme vše, váš Ben."

 

Ben je momentálně v dočasné péči v Lysé nad Labem, je kastrovaný, čipovaný, odčervený, potřebujeme pro něj nové umístění velmi naléhavě, uvítáme i dlouhodobější dočasnou péči, nebo lépe ideální a milující rodinu nastálo.

V případě zájmu, volejte Michaelu : 603 814 830, nebo pište info o vás na mail : dipu@seznam.cz, tel : 602259705. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy.

Kontakt

602259705
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací