BONNY - Odpočívej v pokoji, zlato ❤

29.09.2018 18:52 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  13.05.2017 |  938x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

7-8 let

Plemeno

Bernský salašnický pes x Beauceron

Město, ve kterém se zvíře nachází

Slovensko/ Brno/ Praha

Úžasný, velmi kontaktní a přátelský Bonny hledá rodinu, která by mu vynahradila vše zlé, co se mu do této chvíle přihodilo. Vhodný na zahrádku s přístupem do tepla domova, může i k dětem, ale větším, odrostlým puberťákům, malé by mohl nechtěně z radosti porazit a tak ublížit. 

Bonnyho jsme přijali do útulku po srážce autem, naštěstí to odnesla jen noha. Podle otlačení na krku musel být celý život přivázaný na řetězu u boudy. Důvěru k lidem si už získal, hlavně vlídným zacházením, laskavým slovem a fůrou pamlsků :). Bonny je spíše domácí pecivál, rád jde na procházku, poběhá si na zahradě, ale za chvíli si říká o návrat domů, kde je velmi spokojený. S jinými psy se snáší individuálně, ale jako každý samec má raději fenky. V dočasné péči je se morčáty a malými prasátky a nemá s nimi žádný problém.

 

Zpočátku se velmi bál bouřky, ohňostroje a aut, to jsme krásně odbourali, ale je možné, že při změně prostředí, se tato fobie na chvilku znovu projeví, je proto velmi důležité, aby měl bezpečné místo, kam by se mohl schovat. Očkovaný, odčervený, odblešený, čipovaný a kastrovaný. 

Na své páníčky čeká Bonno ve slovenském útulku a pokud jste se rozhodli dát tomuto úžasňákovi domov, můžeme pomoci s převozem do ČR. 

Kontakt

+421 902 091 164.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací