BERTA - ADOPTOVANÁ

27.01.2014 01:17 |  Našli domov |  9.12.2013 |  1390x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

5 měsíců

Plemeno

Irský vlkodav x

Město, ve kterém se zvíře nachází

Dubá u České Lípy
Nalezenec, kterého si já bohužel nemůžu z níže uvedených důvodů nechat. Je to opravdu velký pes (v současnosti 19kg a 53cm v kohoutku a to jí je teprve 5 měsíců) vhodný pouze pro někoho, kdo se jí bude moci plně věnovat. Pokud můžete, prosím pomozte mi najít jí páníčka nebo paničku, kteří budou pyšní na takového pěkného, statného a oddaného psa jako je Berta.
Temperamentní, optimistická, přátelská, majetnická, důvěřivá i přes to, co už si prožila, závislá na páníčkovi, tvrdohlavá a pěkně vyčůraná ;-)
Berta zatím neměla moc šťastný osud. Podle zjištěných informací živořila u romských spoluobčanů na 30cm dlouhém řetězu, od nich si ji z lítosti pořídil jeden hodný, leč zcela nemajetný, bezdomovec, který ji v naději na lepší podmínky svěřil svému známému. První reakcí tohoto "člověka" na ztrátu zaměstnání, bylo vyhození sotva odrostlého štěněte na ulici. Během dvoudenního pobíhání po městě stačilo fenku srazit auo.Bylo mi jasné, že pětiměsíční kříženec knírače a slona (pravděpodobně vkodava) s poraněnou nohou má minimální šanci na umístění z útulku někam do rodiny, tak jsem ji vzala k sobě s nadějí, že ji dám v "domácím depozitu" dohromady a pomůžu ji najít domov a člověka, který by ji měl rád a dobře se o ni staral.Já si bohužel nemůžu nechat. Nebyla by jediným zvířetem v mé rodině a nemůžu se jí věnovat tolik, kolik by potřebovala. Moje stará fenka s jejím příchodem přestala žrát a celkově nese její přítomnost velmi špatně a ani mé čtyři kočky nejsou úplně nadšené. Navíc je začíná Berta tak "trochu" lovit, nerada bych si nechala nějkou číču (vše také nalezenci, kteří už si prožili své) zakousnout.

Kontakt

+420777183707
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací