CHIP od Olomouce - ADOPTOVANÝ

18.05.2023 06:17 |  Našli domov |  18.11.2022 |  195x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

4

Plemeno

Kříženec menší

Město, ve kterém se zvíře nachází

Žerotín u Olomouce

4 letý Chip hledá stále domov. Kříženec velikosti kokra, narozený 27.12.2017 pochází z množírny. Chip je zlatíčko, hygienické návyky už zvládá dobře. Děti zná pouze odrostlejší od cca 7let a má je rád. 

Potřebuje rodinu s domem a zahradou, kde bude uvnitř a ven se pouštět na venčení byt by nezvládl.Na zavolání chodí pěkně, ale nesmí se na něj tlačit. vše pouze pozitivní motivací.

 

Majitel byl alkoholik a házel po nich co měl po ruce, aby neštěkali. Proto je plachý a nedůveřivý. Kontaktní psi ho však dokážou úplně přepnout, hraje si, blbne a od ošetřovatele se nechá i mazlit.

Z počátku byl úplně bez socializace. Nyní je už u nás druhý rok od někoho si vezme i  pamlsky z ruky a nechá se pohladit. Ale vodítko a podobné omezení mu dělá VELIKÉ problémy.

Na psech je jeho sebevědomí doslova závislé, proto ho dáme jen k někomu, kdo má nekonfliktní fenku nebo psa, nebo by si s ním vzal nějakou jeho kamarádku nebo kamaráda.

Místo Psí domov Žerotín u Olomouce

Kontakt

-
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací