♥ Vivien ♥ - ADOPTOVANÁ

2.02.2023 21:13 |  Našli domov |  19.10.2022 |  95x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Vivien, som ďalšia fenka zachránená z osady. Spolu s mojimi maličkými šteniatkami sme si zažili v osade viac než dosť…Bola som vyčerpaná, vyhladovaná, na kosť vychudnutá, no o svoje šteniatka som sa postarala. Mám za sebou naozaj smutnú minulosť a staré zranenia mi ostanú už navždy. Mám staré zlomeniny predných labiek, s ktorými sa už žiaľ nedá nič robiť a moje labky budú už vždy krivé...Veľmi by som si priala nájsť rodinku, ktorá mi pomôže zabudnúť na všetko zlé a dá mi možnosť začať odznova. Som 4 ročná, krásna kríženka nemeckého ovčiaka. Som vďačná, prítulná fenka a mojej novej rodinke dám celé srdiečko. Dúfam, že nájdem domov aj napriek môjmu malému hendikepu a aj mňa bude mať niekto skutočne rád.
Vivien bude pred adopciou veterinárne ošetrená, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací