BONITA - Něžná, drobná, miloučká fenečka ❤ - ADOPTOVANÁ

14.10.2022 17:21 |  Našli domov |  28.09.2022 |  100x

V péči Home4PetsV péči Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

3,5 roku

Plemeno

2,5 kg

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

Křehká, něžná, drobounká kráska byla v původním domově hračkou pro děti a strojem na štěňátka. K nám přišla ve vysokém stupni březosti, sotva pár dní před porodem - už počtvrté ve svém věku teprve 3,5 roku. Zato měla nalakované drápky a byla nervózní z každého dotyku. Její tělíčko kolabovalo, byla vysílená, zvracela, průjmovala, měla problémy s příjmem potravy.
Díky intenzivní veterinární péči nakonec porodila a s láskou odchovala potomstvo, definitivně poslední.

Po 3 měsících u nás už přeci jen nabrala sílu, za svou ošetřovatelkou chodí všude, spí s ní v posteli a získala sebedůvěru i důvěru vůči lidem. Velmi dobře přijímá jiné psy i fenky a za čtyřnohého kamaráda či kamarádku bude velmi ráda. Její nervozita se bohužel vrací v přítomnosti malých dětí nebo když zůstane sama a po pravdě řečeno ji dává najevo poněkud hlasitě, tedy sousedi by mohli protestovat.
Hledáme proto spíš člověka, který ji bude mít možnost navykat na samotu postupně. Bonitka vás velmi ráda doprovodí do práce nebo do kavárny, pro cesty v dopravních prostředcích se jejich pár kilo snadno vejde do malé tašky.

Zatím není její fyzická kondice ideální pro kastraci - ihned po odstavu začala hárat a stále je velmi hubeňoučká. To tedy bude již na nových majitelích - ideálně za 3-4 měsíce, až se zabydlí a srovná se její psychická i fyzická kondice.
Proto bude kastrace jako jedna z podmínek adopce ( budeme požadovat veterinární zprávu a foto jizvy ) a taktéž zaplacení adopčního poplatku 4990 Kč.

Více informací na tomto telefonním čísle: 774 706 026

Příjem od majitelů - 20.6.2022

Kontakt

+420 774 706 026
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací