♥ Bodrík ♥ - ADOPTOVANÝ

5.10.2022 15:03 |  Našli domov |  28.09.2022 |  60x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

8 rokov

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Bodrík, som 8 ročný kríženec menšieho vzrastu. Našli ma vysileného na hlavnej ceste, nebyť dobrých ľudí, nikdy by som sa nedostal do bezpečia. Som ďalší psí deduško, ktorý na staré kolená nemá kam ísť. Viem, už nie som rozkošné malé šteniatko, mám zdravotné problémy, no aj ja by som si veľmi prial nový domov. Som vďačný, nenáročný, nekonfliktný psík. Môj život doposiaľ nebol najkrajší, preto by som si zaslúžil aspoň posledné roky prežiť milovaný. Veterinárne vyšetrenia odhalili v mojom tele dva broky, jeden dokonca v srdiečku. Zúbky som mal v hroznom stave, nepočujem a ani môj zrak nie je najlepší. Dúfam, že napriek všetkému sa nájdu skvelí ľudia, ktorí nového člena rodiny nebudú vyberať očami ale srdcom a aj ja nájdem domov, kde ma budú mať veľmi radi.
Bodrík bude pred adopciou veterinárne ošetrený, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací