Fenka Barunka hledá domov - ADOPTOVANÁ

5.10.2022 22:51 |  Našli domov |  26.09.2022 |  42x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Branka u Opavy
Barunka - moc hodná fenečka střední velikosti plná energie a lásky. Ze začátku je k cizím lidem bázlivá,  jelikož si prožila zlé časy a lidé jí ubližovali, proto potřebuje získat důvěru a věřit, že jí nikdo neublíží.  Bojí se prudkých pohybů a křiku. Jakmile získá jistotu, je velký mazel. S jinými pejsky vychází bez problémů, ráda tráví čas v jejich společnosti, běhá s nimi po zahradě a hrají si spolu. Kočky jsou taky OK. Vodítko zvládá. Hygiena není zatím moc dobrá, ale učí se rychle. Při strachu se může počůrat! Opravdu si nezažila hezké věci a teprve se učí lidem věřit.  Barunka - cca rok, 18kg. Je očkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná.  Na svůj nový domov čeká v Brance u Opavy, tel.: 731 089 709 - pište sms nejprve prosíme. Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz. Adopční poplatek 2000 Kč.  
.
.

Kontakt

731089709
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací