♥ Kody ♥ - ADOPTOVANÝ

4.12.2022 21:09 |  Našli domov |  21.09.2022 |  59x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

10 rokov

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Kody, som ďalší staručký psík, ktorý si zaslúži ešte jednu šancu. Našli ma vysilene ležať na ceste, nedokázal som chodiť... Hneď ma previezli na kliniku a našťastie som sa po pár dňoch opäť postavil na labky. Vyšetrenia žiaľ odhalili výrastky na chrbtici, ktoré mi pri nesprávnom pohybe či zranení môžu opäť spôsobiť veľké problémy. Súrne potrebujem domácu opateru, láskavú rodinu, pri ktorej si svoju jeseň života užijem šťastný a milovaný. Som jeden úžasný psík, milujúci a vďačný za všetko. Som nekonfliktný, nenáročný, pokojný, mám návyky, vnútri sa správam ukážkovo. Verím, že nájdem domov, kde mi pomôžu.
Kody bude pred adopciou veterinárne ošetrený, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací