♥ Spike ♥ - ADOPTOVANÝ

4.12.2022 21:09 |  Našli domov |  10.08.2022 |  122x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

8 mesiacov

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Spike, som 8 mesačný kríženec stredného vzrastu. Môj štart do života nebol vôbec jednoduchý, našli ma na ulici a nebyť dobrých ľudí, ktorí ma vzali do bezpečia, netuším čo by so mnou bolo. Teraz je ale čas dobehnúť všetko zameškané a užívať si skutočný šteniatkovský život. Som hravý, nezbedný, všade pchám noštek a milujem sa hrať s inými šteniatkami. Som vhodný k zodpovedným, starostlivým ľudom, ktorí sa mi budú venovať a usmernia ma a vychovajú tak, aby bol za mňa perfektný psík. Som vhodný do bytu či rodinného domu s prístupom do vnútra. Verím, že si nájdem čím skôr ten najlepší domov.
Spike bude pred adopciou veterinárne ošetrený, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací