♥ Lincoln ♥ - ADOPTOVANÝ

4.12.2022 21:09 |  Našli domov |  25.06.2022 |  168x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

6 mesiacov

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Lincoln, som originálne šteniatko, kríženec bandoga a čuvača. Mám ešte len 6 mesiacov, no už teraz som poriadne veľký psík. V dospelosti budem naozaj veľkého vzrastu a preto si hľadám rodinku, ktorá má skúsenosti s podobným veľkým plemenom a výchovou psíkov. Keďže sa mi doteraz nikto nevenoval, zatiaľ som ešte taký nemotorný, trochu utiahnutý, sem tam nezbedný. Všetko je pre mňa nové, preto potrebujem rodinku, ktorá so mnou dobehne všetko zameškané, všetkému ma naučí, zodpovedne vychová. Hľadám skvelý domov, kde zažijem s novou rodinkou veľa krásnych chvíľ. Som vhodný aj k inému seberovnému psíkovi, s ktorým sa budem môcť blázniť a naháňať do sýtosti. Verím, že si nájdem skvelý domov a stanem sa najlepším a najposlušnejším psíkom na svete.
Lincoln bude pred adopciou veterinárne ošetrený a čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy, kastrácia v dospelosti a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací