❤ Harry ❤ - ADOPTOVANÝ

8.04.2020 14:57 |  Našli domov |  13.02.2020 |  1488x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

3 měsíce

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brno
Harry je krásné 3 měsíční štěňátko s milou, přátelskou a vyrovnanou povahou.
Je to typické hravé, aktivní štěndo, kterému je třeba se věnovat.  Miluje lidskou společnost, také děti, ale k malým dětem nedoporučujeme. Při hře by mohl nechtěně ublížit. Už nyní svou stavbou těla, delšími tlapkami a aktivitou má predispozici na psí sporty. Harry bude v dospělosti středního vzrůstu cca 12-13 kg. Hledáme mu milující rodinu, která ho přijme jako člena rodiny a nešupne ho na dvůr jako živý zvonek. Hledáme mu domov, ve kterém se na něj nebudou zlobit pro nějakou loužičku či hromádku,nebo rozkousanou věc, a kde budou mít dostatek času a chuť se mu věnovat. Harry je kompletně veterinárně ošetřen, očkován, čipován. Do domova půjde po podepsání adopční smlouvy s podmínkou kastrace v přiměřeném věku a po zaplacení adopčního poplatku.
Jako pár dní staré štěňátko, spolu se svými 3 sourozenci a jejich maminkou Henny byli odebráni z osady na východě SK a je jedno ze štěňátek, které vyhrálo boj se zákeřnou parvovirozou.

Kontakt

+421908759952
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací