❤ AMORE ❤ mio - Italský šviháček - ADOPTOVANÝ

5.01.2020 14:42 |  Našli domov |  21.11.2019 |  863x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Plemeno

Zlatý retrívr x Saluka - váha v dospělosti do 20 kg

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha

Dokonalý vzhledem, ale i povahou, je to obrovský mazlík, neustále přivinutý na vašem těle, miluje lidi a děti, má moc rád i jiné psy, kočičky nezná, ale je tak kontaktní, že si myslíme, že i je přijme za vlastní.

Doma je tichý, nic neničí a přesto, že to je štěně, má zmáklou i hygienu. Učí se základním  povelům, což ho hodně baví, určitě by bylo fajn s ním pracovat i nadále. Amore rád výletuje, je vášnivým houbařem, běhá a hraje si. Hlavní je, že to vše chce dělat s člověkem. 

Má jedno jediné mínus a to, že sežere, na co přijde. Od mouchy, chcíplé ještěrky, po drobky chleba, ale není se co divit, byl vyhozen u silnice, kde přežíval, žebral o jídlo, chtěli ho dokonce nechat zabít, že otravuje kolemjdoucí.

Hodná paní ho naštěstí zachránila a s malou dcerkou mu dala to hlavní, život a naději. Nyní mu hledáme ten nejlepší domov na světě, protože on si ho opravdu zaslouží. 

Amore je načipovaný, odčervený, odblešený, má základní vakcinaci včetně vztekliny. Má samozřejmě petpas. K adopci přibližně v polovině prosince. 

Pokud se vám Amore líbí a chtěli by jste mu dát domov, zavolejte na telefonní číslo ( včetně předvolby ) a domluvte si podrobnosti adopce:  +420 602 419 966

Kontakt

+420 602 419 966
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací