Odeta - ADOPTOVANÁ

14.06.2020 00:41 |  Našli domov |  4.11.2019 |  228x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok (nar. 06.06.2018)

Plemeno

kríženka, váha 22kg

Město, ve kterém se zvíře nachází

Skalica, Slovensko
Za dávnych čias, v dobe faranónov, kedy žil boh Anup, zrodila sa legenda o jeho potomkoch. Anup bol považovaný za ochrancu duší, ktoré sa vydávajú na putovanie podsvetím a patróna stratených duší (obzvlášť sirôt). Odeta má možno jeho krv v sebe a putuje ako sirota v pozemskom svete, aby ochránila dušu svojho pravého človeka. Kto Odetu pozná a chodí ju venčiť, vie, že Odeta má v sebe ohromné množstvo božskej energie ♥ Prekrásna ODETA bola nájdená v Plaveckom Petri a dovezená k nám, nakoľko nemala kam inde ísť a nálezci ju museli mať na reťazi, nakoľko preskakovala ich nízky plot. Odeta je atletickej postavy a má aj atletický výkon. Plot dokáže preskočiť aj u nás, nerobí to však bezdôvodne, preskakuje len vtedy, keď chce ísť k nám. Odeta krásne vychádza s našou bandou psíkov a sučiek a šteniatok, je milej a jemnej povahy. Hľadá si milujúci domov v byte alebo v domčeku s prístupom dnu.
Je veterinárne ošetrená, na adopciu po podpise adopčnej zmluvy a uhradení adopčného poplatku, ktorý nám umožní pomáhať ďalším zvieratkám v núdzi. Hľadá si milujúci domov ♥!
www.utulokskalica.sk

Kontakt

Zuzana Cintulová +421 902 460 378
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací