❤ Erik - krasavec v hnědém kožíšku ❤ - ADOPTOVANÝ

11.07.2020 18:39 |  Našli domov |  21.10.2019 |  2061x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

6 měsíců

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brno
Eriček je odrostlé vždy se usmívající štěňátko v dobré náladě, je to neskutečný mazelíček
  Erik je velmi milý a přátelský psík. Na vodítku sice ještě není úplně dokonalý, ale všechno se učí velmi rychle, je velmi šikovný a chytrý pejsek. Vydží sám doma, vhodný i do bytu, není uštěkaný. V dospělosti bude středního vzrůstu okolo 12-15kg. Miluje všechno a všechny, s kočkama vyzkoušen není,ale vzhledem k jeho povaze by neměl mít problém ani s kočičkama.Hledáme mu milující rodinu, která ho přijme jako člena rodiny a nešupne ho na dvůr jako živý zvonek. Eriček je kompletně veterinárně ošetřen, očkován, čipován. Do domova půjde po podepsání adopční smlouvy s podmínkou kastrace v přiměřeném věku a po zaplacení adopčního poplatku.  
Erikova maminka byla odebrána z romské osady na východním Slovensku a po cestě do útulku porodila v autě dvě štěňátka, a tak se po pár dnech svého života dostali k nám, protože v útulku by bohužel dlouho nepřežili, pro malé neočkované štěnda je útulek nebezpečný a tak se naštěstí dostali do bezpečí a hledají ty nej domovy :-) 

Kontakt

+421908759952
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací