❤ CHIP ❤ - ADOPTOVANÝ

3.08.2019 20:30 |  Našli domov |  27.05.2019 |  729x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

11 týdnů

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brno
Je to vysloveně vítací štěňátko,které se teší z každého člověka, z káždého živého tvora. 
Je neskutečně hravý a učenlivý, všechno bere jako hru, což se u něj perfektně dá využít při výcviku .    Děti miluje, ale k malým dětem nedoporučujeme. Při hře by mohl nechtíc ublížit. Už teď svou aktivitou má předpoklady pro psí sporty. Ze sourozenců je největší takže v  dospělosti bude  i podle velikosti maminy středního vzrůstu okolo 15kg. Hledáme mu milující rodinu, která ho přijme jako člena rodiny a nešupne ho na dvůr jako živý zvoneček, protože nadevšecko miluje lidskou společnost. Hledáme domov, ve kterém se na něj nebudou zlobit kvůli loužičce, hromádce, nebo kvůli rozkousané věci, hledáme takovou rodinku kde budou mít čas a chuť se mu věnovat.   CHIP  je čipovaný, očkovaný a odčervený. Domů půjde na adopční smlouvu s uhrazením adopčního poplatku. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti. 
CHIP je jedno ze 7 štěňátek, které jako párdňové miminko společně se svou  maminkou byli odobratí z osady na východě SK.     POKUD MÁTE O CHIPA ZÁJEM PROSÍM PIŠTE NA UVEDENÝ EMAIL, STARÁME SE O PEJSKY A NENÍ V NAŠICH SILÁCH BÝT NEUSETÁLE NA TELEFONU DĚKUJEME :)

Kontakt

+421908759952
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací