Brownie - ADOPTOVANÝ

14.03.2019 10:36 |  Našli domov |  13.03.2019 |  200x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

8 týdnů

Plemeno

kříženec labradora

Město, ve kterém se zvíře nachází

Plzeň
Ahojda všicí, hledám tu ten nejnej domov. Jsem prcek, ale až vyrostu, tak budu ten nejlepší parťák pod sluncem a k sobě hledám stejně super páníčky. Mamka je kříženka ovčandy a border kolie a taťulda labrador s PP. Oba jsou neskutečně aktivní a akční. Naprosto neúnavní.
 Mamka je připravená na aportování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Taťulda je kus silného a dobře stavěného chlapa,ale znáte labradory, je to taky poděs:-). Takže pokud je tvůj životní styl aktivita, sport, procházky přírodou....budu pro tebe ten pravý. Gaučing s tebou budu provozovat rád, ale napřed se chci pořádně vyřádit:-). 
Brownie půjde do adopce odčervený, očkovaný, přeočkovaný, čipovaný . .Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy a kastrace v dospělosti .Adopční příspěvek 1.900,- . Kontakt pro zájemce: Stáňa Strohschneiderová - Tel.: 773 054 791 E-mail: stana.krmiva@gmail.com FB: Pro psí voči z.s. Brownie je k vidění v Plzni.

Kontakt

773054791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací