DANIEL - pohodář, laskavec a milovník TV:-) - ADOPTOVANÝ

28.03.2019 10:06 |  Našli domov |  11.03.2019 |  321x

V péči Home4PetsV péči Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

cca 5 let

Plemeno

x zlatý retrívr v menším provedení

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

Daník je poklidný důstojný psík, který s Vámi moc rád půjde na procházku, ale jinak si v klidu poleží a moc rád sleduje televizní programy:-)

Jeho životní příběh je plný extrémů - pochází z přemnožené smečky více než 60 psů, odkud se po odebrání dostal do Maršovického útulku. Po životě ve velmi problematickém (ale svým způsobem svobodném) prostředí zahrady a ve společnosti kamarádů, strávil téměř 2 roky zavřený sám ve vnitřním kotci útulku a podle našich informací se za tu dobu ani nedostal ven. Když jsme ho odváželi, byl neskutečně obézní, zanedbaný, zadredovaný a téměř apaticky se nechal naložit do auta. Jakmile se však u nás dostal do výběhu, opět se mu vrátila jiskra do oka, fyzická kondice a hlavně - radost ze života...

Po všech nezbytných veterinárních ošetřeních, odstranění tukových bulek a hlavně komplexní opravě a vyčištění chrupu si nyní užívá individuální laskavou péči své pěstounky v pražském bytě a co nikdy nemohl vidět na vlastní oči, to ho nesmírně baví sledovat v televizi:-)

Daníček je psík ideální pro méně aktivního člověka, žádný velký sportovec už z něj nebude. Ačkoliv nikdy v bytě nežil, dodržuje hygienu, nic neničí a nesmírně si užívá pomazlení a jakoukoliv lidskou pozornost. Nevadilo by mu trávit čas Vaší nepřítomnosti  na zahradě, ale večer by se určitě rád přitulil a kouknul aspoň na zprávy:-) Je naprosto tolerantní ke všem psům a fenkám, určitě by ho společnost nějakého čtyřnohého kamaráda potěšila, ale není podmínkou.

Očkovaný, ošetřený proti parazitům, čipovaný, kastrovaný, připravený vyrazit konečně do plnohodnotného domova plného lásky a pozornosti:-)

Adopční poplatek: 2.850,-Kč

Kontakt

+420 774 706 026
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací