Sam - ADOPTOVANÝ

19.02.2019 13:21 |  Našli domov |  12.02.2019 |  248x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Plemeno

kříženec ovčáka (v dospělosti cca 50 kg)

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Ahojííííííík, já jsem Sam Žihadlo. Jsem ještě štěndo každým coulem, mám sotva 5 měsíců, ale už je mi pěkný kus a co teprve až vyrostu!:-). Jakmile se rozkoukám, což v novém prostředí chvilku potřebuju, tak řádím jak černá ruka:-). Jsem kříženec ovčáka a velmi vnímavý a napojený na člověka. V něčem až moc. Neumím být zatím moc sám a pláču a to ikdyž jsem s dalším psím kámošem. Člověk je prostě pro mě strašně moc a než jsem se dostal k tetě, tak jsem si už prošel stěhováním od člověka k člověku. Byl jsem totiž darován na inzerát na Bazoši "daruji zdarma"...ono to zdarma se moc nevyplácí, co je zadarmo o tom moc lidé nepřemýšlejí, když si pořizují a tak jsem dopadl, jak jsem dopadl. 
Teď už je mi ale fajn a chystám se už balit batůžek, protože chci domůůůů. A jak by můj domov měl vypadat? No budu určitě rád za baráček se zahradou, ale budu tě chtít být po boku. Když budeš v práci, ohlídám náš dům a když přijdeš domů, tak půjdeme na prochajdu, pomazlíme se, pohrajeme si , nabaštíme se a budeme se dívat třeba na telku....tak o tomhle já si teď po večerech sním:-), Budu rád i za psí společnost a myslím, že si zvyknu i na kočky:-) 
Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.900,- a kastrace v dospělosti . Kontakt pro zájemce: Stáňa Strohschneiderová - Tel.: 773 054 791 E-mail: stana.krmiva@gmail.com FB: Pro psí voči z.s. Sam je k vidění v Praze .

Kontakt

773054791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací