Kráska Tian hledá milující domov :-) - ADOPTOVANÁ

26.02.2019 11:18 |  Našli domov |  11.02.2019 |  355x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

4 měsíce

Plemeno

Knírač x kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha

Tian je bezproblémové miminečko, veselá, přátelská, umazlená psí holčika....

Váží 4.5 kila a v dospělosti to bude mini holčika kolem 10-12 kil. V předcích má určitě nějakého knírače, má nádherné fousky a dlouhatánské nožičky.

Čeká na svoje parťáky, kteří budou vědět, že adopce psího mimina je prostě na celý jeho život, že je to nejen hra, ale především zodpovědnost, závazek, milovat pejska celým srdcem, po celý jeho život. Naučit Tian vše, co má správný pejsek znát, ale taky mu ukázat celý širý svět, se všemi jeho krásami, nejen poslušnost, ale i hry, blbnutí, výlety ... a pokud se narodí lidské miminko, je pes prostě starší ségra, pokud se stěhuji, pak tam, kde si svého parťáka mohu vzít s sebou, pokud hledám práci, musí být taková, aby pes najednou nebyl doma sám 12 hodin, protože on to ,,vydrží". 

Chceme, aby naši pejsci byli celý život opravdoví kamarádi v dobrém i ve zlém. Pokud adoptuji psí miminko, musím si být vědom, že je na mě, jaký bude ze štěňátka pejsek, protože pes je většinou odrazem svého pána, jeho trpělivosti, důslednosti, laskavosti. Pokud byste mohli , nabídnout takový domov, napište nám konkrétně jaký by byl (složení rodiny, věk, zaměstnání, ubytování, zkušenosti s pejsky). Tian je očkovaná, odčervená, odblešená, čipovaná.

 

Více informací o Tian: docasnapece@centrum.cz nebo volejte 777292650 (příp sms).

Projekt Hope - Naděje dočasná domácí péče. 

Kontakt

777 292 650 ( příp. sms )
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací