❤️❤️❤️ BERTÍK - Třínohé, energií nabité zlatíčko ❤️❤️❤️ - ADOPTOVANÝ

12.01.2019 19:23 |  Našli domov |  13.08.2018 |  950x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Plemeno

kříženec 12 kg

Město, ve kterém se zvíře nachází

Jeseník

Neuvěřitelně pozitivní, stále dobře naladěný a vysmátý pejsek, který svou přítomností rozdává svému okolí spoustu radosti.....Bertík je velmi milé, snášenlivé a kontaktní povahy, bez problémů vychází jak s pejsky, tak kočičkami, děti miluje. 

Bertíček se našel zraněný, na pokraji sil, ale s neuvěřitelnou chutí žít. Paní doktorka musela amputovat uhnívající nožičku a ocásek, ale Bertíkovi to pranic nevadí v pohybu, je to totiž mladý a silný pes, kterého jen tak něco neskolí. Neustále vrtí celým tělíčkem jako užovka, svým zbytkem ocásku kmitá ze strany na stranu, tak úžasného pejska jsem už dávno v dočasné péči neměli. Hledáme mu domov ideálně se zahradou s přístupem dovnitř domu, psí kamarád výhodou, není však podmínkou. 

Hlavně je třeba zdůraznit, že je Bertík stále štěňátko, to, že má jen tři nožičky neznamená, že neběhá, nechce si hrát, nelumpačí.....Bertík si toho zatím ve svém životě moc neužil, takže si to chce nyní, po všech peripetiích užít opravdu do mrtě 😍a noví majitelé by s tím měli počítat. 

Očkovaný, odčervený, odblešený, čipovaný, váha 12 kg, do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy. Nachází se v dočasné péči v Jeseníku. 

 

Kontakt

605 275 556
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací