GASTONEK - ADOPTOVANÝ

13.08.2018 15:46 |  Našli domov |  29.07.2018 |  407x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

12.6.2018

Plemeno

kříženec ( maminka x stafbula, otec neznámý )

Město, ve kterém se zvíře nachází

Tachov
Gastonek má úžasnou povahu po své mamince, nevíme však, kdo je tatínek. Je to malý obřík a v budoucnu bude určitě velkého vzrůstu. Jako každé štěně vám rozkouše boty, kadí a čůrá všude, když se nudí nebo je sám, tak kňučí a vyžaduje pozornost. Hodí se do rodiny, která má už s výchovou pejsků zkušenosti a tudíž se nehodí jako první pes v rodině. Nebráníme se adopci k druhé vyrovnané, mladé a hravé fence. Uvítal by rodinu s domkem a zahradou, se zázemím uvnitř domu. K odrostlým dětem. Tip srsti má po mámě, takže se nehodí na celoroční pobyt venku. 
 

 

 

Dovolte, abych vám představila jeden ze čtyř pokladů, které porodila nalezená fenka Gala v našem útulku. Pokud uvažujete o adopci tohoto nádherného uzlíčku, pečlivě přečtěte popisku inzerátu a pak na e-mail Gabrielka333@seznam.cz napište něco o sobě a jaký domov nabízíte.)

V dospělosti je podmínkou adopce kastrace pejska, se zasláním potvrzení o provedení zákroku.

S adopčním poplatkem 1.800,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, nutno přeočkovat, třikrát odčerven, tableta domů, odblešení domů, startovací balíček s krmením domů) 

Kontakt

........
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací